- DODAJ STRONĘ DO ULUBIONYCH -

- USTAW JAKO STRONĘ STARTOWĄ -

 

KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH KALISZ

W ROKU SZKOLNYM 2007/2008

SZKOŁY PODSTAWOWE

 

LP

DATA

PROPOZYCJA

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY – SZKOŁY/POWIATY

KOMUNIKATY

  1.  

25.lutego  dz

 28 lutego chł

Gimnazjum Zduny

/krotoszyński/

 Drużynowy tenis stołowy dz i chł

 Przyjazd ekip na godz 9.00

 Po 2 drużyny z powiatu

 

  1.  

 29 lutego

 OSRiR Kalisz

ul.Łódzka 29

 Aerobic Grupowy

 Godz 9.00

 Po 2 drużyny z powiatu

 

  1.  

 29 marca

Godz 10.00

 SP 17 w Kaliszu

ul.H.Sawickiej 3b

 Siatkówka dziewcząt

 Piłki do rozgrzewki

we własnym zakresie

 8 drużyn, Kalisz I., II

+ Mistrzowie powiatowi

 

  1.  

 5 kwietnia

Godz 10.00

SP 17 w Kaliszu

ul.H.Sawickiej 3b 

 Siatkówka chłopców

 Piłki do rozgrzewki we własnym zakresie

 8 drużyn, Krotoszyn I, II

+ mistrzowie powiatowi

 

  1.  

 11 kwietnia

 Godz 10.00

 Koźmin Wlkp.

/krotoszyński/

 Piłka ręczna

chłopców

 sala ZSP

 Krotoszyn I,II + mistrzowie powiatowi

 

  1.  

 10 kwietnia

 Godz 10.00

 Rozdrażew

/ krotoszyński/

 Piłka ręczna

dziewcząt

sala Gimnazjum

 Krotoszyn I,II  Kępno I,II

+ mistrzowie powiatowi

 

  1.  

 16 kwietnia

  Godz 9.30

 Ostrów  SP1

 ul.Partyzancka 15

 Koszykówka dziewcząt

 Potwierdz  udziału

do MOS Ostrów

 do 14.04.

 6 drużyn,

Ostrów Wlkp I,II

 

  1.  

 17 kwietnia

 Godz 9.30

 Ostrów  SP 1

ul.Partyzancka 15

 

 Koszykówka chłopców

 Potwierdz udziału

do MOS  Ostrowie

Do dnia 14.04

 8 drużyn

Ostrów Wlkp. I,II

 

  1.  

 16 kwietnia

 Łęka Mroczeńsk

/ kępiński /

 Unihokej chłopców

 Godz 10.00

 Kępno I,II + mistrzowie powiatowi

 

  1.  

 17 kwietnia

 Łęka Mroczeńska

/ kępiński /

 Unihokej dziewcząt

 Godz 10.00

 Kępno I, II + mistrzowie

powiatowi

 

  1.  

 12 maja

 Godz 10.00

 Boisko KS”Polonia”

Kępno

 Piłka nożna

Potwierdzenie udziału do dnia 9.05.

do MOS w Kępnie

 Kępno I, II + mistrzowie powiatowi  8 drużyn

 

  1.  

 19 maja

Godz 10.00

 OSiR

Ostrzeszów

 Czwórbój LA

dziewcząt

 Zgłoszenie i potwierdzenie udziału

do dnia 15.05 do

Koordynatora Rejonu zaznaczyć

w dal, wzwyż

 Po 2 zespoły z powiatów

 

  1.  

 20 maja

Godz 10.00

 OSiR

Ostrzeszów

 Czwórbój La

chłopców

 Zgłoszenia jak wyżej

 Po 2 zespoły z powiatów

 

  1.  

 21.11.2008

Godz 10.00

Dziewcząt

 

18.11.2008r

Godz 10.00

chłopców

 Pływalnia „WODNIK”

 W Krotoszynie

 Pływanie sztafetowe 8x25m

 i indywidualne dla uczestników sztafet

 50m klasycznym

 50m dowolnym

 Zgłoszenia do MOS w Krotoszynie

 ul. Spichrzowa 11

Do dnia 13.11.08 z podaniem  Kon indywidualnych

  Kalisz I i II

 Krotoszyn I i II

 Ostrów Wlkp. I i II

 Zmiana terminu

  1.  

 27.11.2008r

 Godz 10.00

 

  SP-1 Ostrów Wlkp. ul. Partyzancka 15

 Badminton dziewcząt i chłopców

 Zgłoszenia do koordynatora rejonu do dnia 18.11.08

 Po 1 drużynie z powiatu dziewcząt i chłopców

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

 

© - 2007
Innocent Software
®