- DODAJ STRONĘ DO ULUBIONYCH -

- USTAW JAKO STRONĘ STARTOWĄ -

                                                                                                                     

KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH KALISZ

W ROKU  SZKOLNYM 2007/2008

GIMNAZJA

LP

DATA

PROPOZYCJA

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY - SZKOŁY

KOMUNIKATY

  1.  

 14 luty

 Gim Nr 3

Ostrów Wlkp.

 Koszykówka

chłopców

 Przyjazd ekip

godz 9.30

 Ostrów Wlkp. I, II

+ mistrzowie z powiat

 

  1.  

 22 luty

 Gim Nr 3

Ostrów Wlkp.

 Koszykówka

dziewcząt

 Przyjazd ekip

 Godz 9.30

 Ostrów Wlkp. I, II

+ mistrzowie z powiat.

 

  1.  

 27 luty

 Łęka Mroczeńska

 UNIHOKEJ

 dziewczat

 Godz 10.00

 Kępno I, II + mistrzowie z powiatów

 

  1.  

 28 luty

 Łęka Mroczeńska

 UNIHOKEJ

chłopców

 Godz 10.00

 Kępno I, II +

Mistrzowie z powiatów

 

  1.  

29 luty 

 OSRiR Kalisz

Ul.Łódzka 29

 Aerobic grupowy

 Przyjazd ekip

  9.30. -10.30

 Po 2 zespoły z powiatu

 

  1.  

 Eliminacje

 „A” 4 marca

 

 

 „C” 5 marca

 

 

 

 

 „C” 6 marca

 

 

 

Finał 12 marca

Kalisz Gim Nr 9

ul.H.Sawickiej22

 

Ostrzeszów

ul. Piastowska 3

 

 

 

 

 Krotoszyn

 sala OSiR ul. Młyńska

 

Krotoszyn

sala OSiR

 Siatkówka dziewcząt

 Eliminacje w 3 grup. potwierdzenie udziału do dnia 29.02. do koordynatora rejonu

 

 

Organizator nie zabezpiecza piłek do rozgrzewki / nie dotyczy eliminacji w Ostrzeszowie/

 Gim Nr 9 Kalisz

 Kępno, Pleszew

 

 

 Ostrzeszów,

Krotoszyn II,

Gim 10 Kalisz

 

 

Krotoszyn I,

Powiat kaliski,

Ostrów Wlkp.

 

3 drużyny z eliminacji

 

  1.  

 Eliminacje

gr”A” 5 marca

 

 

gr”B”4 marca

 

 

 

gr”C” 6 marca

Godz 10.00

 

 

 

Finał 12 marca

 

 Krotoszyn

 sala Gim Nr 3

ul. Jagiełły

 

Kalisz sala OSRiR

ul .Łódzka 29

 

 Kalisz  OSRiR

Ul.Łódzka 29

 

 

 

Krotoszyn

sala Gim Nr 3

ul.Jagiełły

 Siatkówka chłopców

 Potwierdzenie udziału do dnia 29.02

do koordynatora rejonu

 

 

Organizator nie zabezpiecza piłek do rozgrzewki.

Krotoszyn I, Kępno,

Pleszew

 

 

 Gim Nr 10 Kalisz,

 Powiat kaliski,

 Ostrzeszów

 

 Gim Ociąż

 Gim Nr 4 Kalisz,

 Gim Nr 4 Krotoszyn

 

3 drużyny z eliminacji

 

  1.  

 18 marca

 Siedlików

 /ostrzeszowski/

 Tenis stołowy dziew.

 gry drużynowe

 Godz  9.00

 Po 2 drużyny z powiatu

 

  1.  

 19 marca

 Siedlików

/ostrzeszowski/

Tenis stołowy chłopcy

gry drużynowe 

 Godz  9.00

 Po 2 drużyny z powiatu

 

  1.  

 8 kwietnia

Godz 9.30

 Ostrów Wlkp.

 Gim Nr 1

ul. Wrocławska

Piłka ręczna chłopców 

Potwierdzenie udziału

do MOS w Ostrowie

 do dnia 04.04.08

 6 drużyn, Ostrów I, II

 

  1.  

 10 kwietnia

Godz 10.00

 Kępno O S i R

 Piłka ręczna dziewcząt

 Potwierdz.  udziału  do MOS w Kępnie

 do dnia  8.04.08

 6 drużyn, Kępno I, II

 

  1.  

 20 maja Finał

 Godz 10.00

 

 7 maja 

godz 10.00

 

 

 

7 maja

godz 10.00

 

 

7 maja

godz 10.00

 Kraszewice

( ostrzeszowski )

Boisko LZS

 

Kępno

Boisko KS”Polonia”

 

 

Kalisz boisko

KS”Calisia” ul.Łódzka 19

 

Boisko LZS

Kraszewice/pow. ostrzeszowski/

 Piłka nożna

 7 maja eliminacje w

  3 grupach po 3 zesp

 

Gim Nr 2 Kępno

Ostrów Wlkp.

Gim  1 Ostrzeszów

 

 Gim Nr 9 Kalisz

 Pleszew,

 Powiat kaliski

 

 Gim Kraszewice

 Gim Perzów

  Gim Koźmin Wlkp.

 Finał 3 drużyny:

 Gim Kraszewice

 Gim Gołuchów

Gim Odolanów

 

  1.  

 15 maja

  godz 10.00

 Krotoszyn

Pływalnia ul.Ogrodowskiej

 Siatkówka plażowa

dziewcząt

 Potwierdzenie udziału do dnia 13.05

Do Koordynatora Rejonu

 Po 2 zespoły z powiatu

 

  1.  

 16 maja

Godz 10.00 

 Krotoszyn

Pływalnia

ul.Ogrodowskiej

 

 Siatkówka plażowa

chłopców

 Potwierdzenie udziału do dnia 13.05

Do Koordynatora Rejonu

 Po 2 zespoły z

powiatu

 

  1.  

 21 maja

 Godz 10.00

 Ostrzeszów

Stadion OSiR

 Indywidualne LA

 Zgłoszenia należy przesłać do dnia 17.05. na adres

e-mail

walczak48@interia.pl

 Max po 3 zaw

w konkurencji

+ 3 sztafety

 

  1.  

 21.11.2008r

Godz 10.00

Dziewcząt

 

18.11.2008

chłopców

 Pływalnia „WODNIK”

w Krotoszynie

 Pływanie  sztafetowe 10x50m

+ indywidualne dla uczestników sztafet

50m klasycznym

50m dowolnym

 Zgłoszenia do MOS w Krotoszynie

 ul. Spichrzowa 11 w terminie do 13.11.08

z podaniem Kon indywidualnych

  Kalisz I i II

  Krotoszyn I i II

  Ostrów I i II

 

 Zmiana terminu

  1.  

 24.11.2008r

Godz 10.00

 Zmiana godz

 Ostrów Wlkp.

Gimnazjum Nr 1

ul.Wrocławska

 Badminton dziewcząt i chłopców

 Zgłoszenia do koordynatora rejonu

Do dnia 18.11.2008r

  Po 1 drużynie dziewcząt i chłopców z powiatu

 Ostrów I i II

 Odprawa tech  9.30

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

 

© - 2007
Innocent Software
®