XXI WIELKOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

ROK SZKOLNY 2019/2020

 

patronat honorowy:

 

Marszałek województwa wielkopolskiego          wielkopolski kurator oświaty

marek woźniak                          Elżbieta leszczyńska

 

 

REJON KALISZ

KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH

XXI IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

ROK SZKOLNY 2019/2020

 


LP


NAZWA ZAWODÓW

DATA


MIEJSCE


KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY


KOMUNIKAT KOŃCOWY

1.


Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym dziewcząt

  6 grudnia godz 10.00

        Szkoła

    Podstawowa

   w Raszkowie

 

 

   Komunikat organizacyjny

 

 

    Komunikat

2.


Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym chłopców

   6 grudnia godz 10.00

        Szkoła

    Podstawowa

   w Raszkowie

 

3.


Mistrzostwa w halowej piłce nożnej

 10 stycznia     2020r godz 10.00

   Krotoszyn Hala Sportowa ul. Olimpijska

   

     Komunikat

 

  Komunikat

4.


Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie dziewcząt

26 listopada

   godz 9.00

      Szkoła Podstawowa

   w Nowych Skalmierzycach

  

 

    komunikat

5.


Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie chłopców

27 listopada

  godz 9.00

       Szkoła

    Podstawowa

    w Nowych Skalmierzycach

 

    komunikat

6.


Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt

 13.11.2019 godz 10.00

Gorzyce Wielkie powiat ostrowski

    Komunikat organizacyjny

  

   Końcowy

7.


Mistrzostwa w unihokeju chłopców

 15.11.2019r godz 10.00

 Gorzyce Wielkie powiat ostrowski

  Komunikat organizacyjny

 

   Końcowy

8.


Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt

 18 marca godz 10.00

 Hala Sportowa w Koźminie Wlkp./ powiat krotoszyński/

 

    ODWOŁANE

9.


Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców

  18 marca godz 10.00

 

 SP 11 w Ostrowie Wlkp. ul. Batorego

 

   ODWOŁANE

10.


Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt

 19 marca godz 10.00

 

 SP 2 w Ostrzeszowie

 ul. Piastowska

 

   ODWOŁANE

11.


Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców

 31 marca godz 10.00

 Krotoszyn SP 7

     ul. Jagiełły

 

   ODWOŁANE

12.


Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt

 13 marca godz 10.00

 

     SP 1

ul. Partyzancka 15

    Ostrów Wlkp.

    ODWOŁANE

   Komunikat organizacyjny

13.


Mistrzostwa w koszykówce chłopców

 17 marca godz 10.00

     SP 1

 ul. Partyzancka 15

     Ostrów Wlkp.

  ODWOŁANE

  Komunikat organizacyjny

14.


Szkolna Drużynowa Liga Lekkoatletyczna dz. i chł.

15.


Mistrzostwa w piłce nożnej chłopców

16.


Mistrzostwa w siatkowej piłce plażowej dziewcząt

17.


Mistrzostwa w siatkowej piłce plażowej chłopców

 

 

 

 

 

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ:

image001.png