XX WIELKOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

ROK SZKOLNY 2018/2019

 

patronat honorowy:

 

Marszałek województwa wielkopolskiego          wielkopolski kurator oświaty

marek woźniak                          Elżbieta LESZCZYŃSKA

 

 

 

REJON KALISZ

KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH

XX IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

ROK SZKOLNY 2018/2019

 


LP


NAZWA ZAWODÓW

DATA


MIEJSCE


KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY


KOMUNIKAT KOŃCOWY

1.


Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym dziewcząt

15.11.2018  godz 9.00

Hala Sportowa

w Grabowie n/Prosną

Komunikat

Komunikat

2.


Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym chłopców

15.11.2018 godz 9.00

Hala Sportowa w Grabowie n/Prosną

Komunikat

 

3.


Mistrzostwa w halowej piłce nożnej

26.11.2018 godz 10.00

SP 14 w Ostrowie Wlkp. ul. Krotoszyńska

Komunikat

Komunikat

4.


Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie dziewcząt

29.11.2018 godz 9.30

SP Nowe Skalmierzyce sala sportowa ul. Okólna 8

Komunikat

Komunikat

5.


Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie chłopców

 28.11.2018r

    godz 9.30

 SP Nowe Skalmierzyce ul. Okólna 8

Komunikat

Komunikat

6.


Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt

15.11.2018 godz 10.00

Hala Sportowa Gorzyce Wielkie/powiat ostrowski/

Komunikat

Komunikat

7.


Mistrzostwa w unihokeju chłopców

8.11.2018r godz 10.00

Hala Sportowa Gorzyce Wielkie

Komunikat

Komunikat

8.


Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt

 

 

 

 

9.


Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców

 

 

 

 

10.


Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt

 

 

 

 

11.


Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców

 

 

 

 

12.


Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt

 

 

 

 

13.


Mistrzostwa w koszykówce chłopców

 

 

 

 

14.


Szkolna Drużynowa Liga Lekkoatletyczna dz. i chł.

 

 

 

 

15.


Mistrzostwa w piłce nożnej chłopców

 

 

 

 

16.


Mistrzostwa w siatkowej piłce plażowej dziewcząt

 

 

 

 

17.


Mistrzostwa w siatkowej piłce plażowej chłopców

 

 

 

 

 

 

 

 

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ:

image001.png