KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH KALISZ

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

IGRZYSKA DZIECI

 

LP

DATA

 

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY - SZKOŁY

KOMUNIKATY

1.     1.

 8 listopada 2017

Przyjazd ekip do godz 9.30

SP Raszków/

powiat ostrowski/

Drużynowy tenis stołowy dziewcząt i chłopców

Zgłoszenia do dnia 3.11.br do koordynatora rejonu  i przez SRS

Po 2 drużyny z powiatów

Dziewczęta:

SP Czajków

SP Biskupice Zabaryczne

SP Kobylin

SP Kuklinów

SP Łęka Opatowska

SP Słupia

SP Blizanów

SP Rososzyca

 SP Janków Przygodzki

SP 18 Kalisz

SP Gizałki

SP Żegocin

SP Raszków

SP Moskurnia

CHŁOPCY

SP 2 Ostrzeszów

SP Grabów

SP Kobylin

SP Kuklinów

SP Siemianice

SP Perzów

SP Blizanów

SP Droszew

SP 18 Kalisz

SP Gizałki

SP Żegocin

SP Raszków

SP Moskurnia

 

Zawody przeprowadzone zostaną zgodnie z regulaminem „IGRZYSK DZIECI”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Komunikat końcowy

2.      2.

17 listopada 2017r

Godz 10.00

Hala Sportowa w Krotoszynie

 ul. Olimpijska 10/wjazd od ul.Koźmińskiej/

Halowa Piłka Nożna

Zgłoszenia do koordynatora rejonu i przez SRS do dnia 13.11.br

Mistrzowie powiatowi :

SP Kobylin

SP Roszki

SP Zbiersk

SP Gołuchów

SP 7 Ostrów Wlkp.

SP 2 Ostrzeszów

SP 3 Kępno

SP 8 Kalisz

SP 7 Kalisz

Zawody przeprowadzone zostaną zgodnie z regulaminem HPN w ramach „Igrzyska Dzieci”

 

 Komunikat końcowy

3.

 22 listopada 2017r

 Godz 9.00

Hala Sportowa

ul. Mostowa

Nowe Skalmierzyce

Drużynowy badminton dziewcząt

Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do koordynatora rejonu do dnia 20.11 i SRS

Po 2 drużyny z powiatu

SP Rozdrażew

SP 8 Krotoszyn

SP 2 Pleszew

SP Czermin

SP Niedźwiedź

SP 2 Ostrzeszów

SP Skalmierzyce

SP Ociąż

SP 18 Kalisz

SP 7 Kalisz

Zawody przeprowadzone zostaną zgodnie z regulaminem „ Igrzyska Dzieci”

 

 

 

 

   Komunikat końcowy

4.

23 listopada 2017

Godz 9.00

Hala Sportowa

ul. Mostowa

Nowe Skalmierzyce

Drużynowy badminton chłopców

Zgłoszenie i potwierdzenie udziału do koordynatora rejonu do dnia 20.11 i SRS

Po 2 drużyny z powiatu

SP Rozdrażew

SP 8 Krotoszyn

SP Kowalew

SP Lenartowice

SP 2 Ostrzeszów

SP Niedźwiedź

SP 5 Ostrów Wlkp.

SP Nowe Skalmierzyce

SP 7 Kalisz

SP 18 Kalisz

SP 1 Kępno

 

Zawody przeprowadzone zostaną zgodnie z regulaminem „ Igrzysk Dzieci”

 

 

 

   Komunikat końcowy

5.

 27 listopada 2017r

Godz 10.00

 Hala Sportowa w Gorzycach Wielkich/powiat ostrowski/

 Unihokej dziewcząt

 Zgłoszenie i potwierdzenie udziału do dnia 24.11 do koordynatora rejonu i SRS

 Mistrzowie powiatowi

SP Żegocin

SP Gorzyce Wielkie

SP Raszków

SP Chwaliszew

SP Doruchów

SP Słupia

 Zawody przeprowadzone zostaną zgodnie z regulaminem „IGRZYSK DZIECI”

 

  Komunikat końcowy

6.

29 listopada 2017r

Godz 10.00

Hala sportowa w Gorzycach Wielkich/ powiat ostrowski/

Unihokej chłopców

Zgłoszenie i potwierdzenie udziału do dnia 27.11 do koordynatora rejonu i SRS

Mistrzowie powiatowi

SP Raszków

SPSSalezjanek Ostrów Wlkp.

SP Kowalew

SP Doruchów

SP Słupia

SP Baranów

SP Biadki

Zawody przeprowadzone zostaną zgodnie z regulaminem „IGRZYSK DZIECI”

 

 

 Komunikat końcowy

7.

 13 marca 2018r

  godz. 10.00

 

 / przyjazd ekip do godz. 9.30./

  SP 9 w Ostrowie Wlkp. ul .Asnyka

 Piłka ręczna chłopców

 Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do dnia 9.03 do koordynatora rejonu i SRS

 Mistrzowie powiatowi

 SP 3 Kępno

 SP Mokronos

 SP Doruchów

 SP 3 Pleszew

 SP 9 Ostrów Wlkp.

 SP 11 Ostrów Wlkp.

 Zawody przeprowadzone zostaną zgodnie z regulaminem „IGRZYSK DZIECI”

 

    Komunikat końcowy

8.

 16 marca 2018r

  godz. 10.00 /

 

przyjazd ekip do godz. 9.30/

 KOSIR

 Kępno

ul.Walki Młodych

 Piłka ręczna dziewcząt

 Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do dnia 12.03 do koordynatora rejonu i SRS

 Mistrzowie powiatowi

SP 3 Kępno

SP 1 Kępno

SP 3 Koźmin Wlkp.

SP Kraszewice

SP Gołuchów

SP Odolanów

SP 15 Kalisz

 

 Zawody przeprowadzone zostaną zgodnie z regulaminem „IGRZYSK DZIECI”

 

 

 

    Komunikat koncowy

9.

 15 marca 2018r

 Godz. 10.00 /

 

 przyjazd ekip do godz. 9.30/

 SP 1 w Ostrowie Wlkp. ul. Partyzancka 15.

 Koszykówka chłopców

 Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do dnia 12.03 do koordynatora rejonu i SRS

 Mistrzowie powiatowi:

 SP 1 Ostrów Wlkp.

 SP 5 Ostrów Wlkp.

 SP Kraszewice

 SP 1 Pleszew

 SP 8 Krotoszyn

 SP 3 Kępno

 SP 18 Kalisz

 Zawody przeprowadzone zostaną zgodnie z regulaminem „IGRZYSK DZIECI”

 

 Komunikat końcowy

10.

 19 marca 2018r

 Godz 10.00

 

 / przyjazd ekip do godz 9.30/

 SP 1 w Ostrowie Wlkp. ul. Partyzancka 15

 Koszykówka dziewcząt

 Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do koordynatora rejonu i SRS

 Mistrzowie powiatowi

 SP 1 Ostrów Wlkp.

 SP 11 Ostrów Wlkp.

 SP Kraszewice

 SP Kowalew

 SP 8 Krotoszyn

SP 3 Kępno

SP 18 Kalisz

 Zawody przeprowadzone zostaną zgodnie z regulaminem „IGRZYSK DZIECI”.

 

 

  Komunikat końcowy

11.

 21 marca 2018r

 Godz 10.00

 

  / przyjazd ekip do godz 9.00/

  Hala Sportowa

  w Krotoszynie

 ul. Olimpijska 10 dojazd od

 ul. Koźmińskiej

 Piłka siatkowa chłopców/ organizator nie zapewnia piłek do rozgrzewki/

 Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do koordynatora rejonu do16.03 i SRS

 Mistrzowie powiatowi

 SP 8 Krotoszyn

 SP 7 Krotoszyn

 SP Stawiszyn

 SP Grabów

 SP 6 Ostrów Wlkp.

 SP Perzów

 SP Kościelna Wieś

 SP 18 Kalisz

 

 Zawody przeprowadzone zostaną zgodnie z regulaminem „ IGRZYSK DZIECI”

 

 

 

   Komunikat końcowy

12.

 23 marca 2018r

 Godz. 10.00

 

Przyjazd ekip do godz 9.00/

 Hala Sportowa w Stawiszynie / powiat kaliski /

 Piłka siatkowa dziewcząt/ organizator nie zapewnia piłek do rozgrzewki/

 Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do koordynatora rejonu do 19.03 i SRS

 Mistrzowie powiatowi:

 SP 17 Kalisz

 SP 16 Kalisz

 SP 7 Krotoszyn

 SP 8 Krotoszyn

 SP 2 Ostrzeszów

 SP Janków Przygodzki

 SP Perzów

 SP Gołuchów

 SP Stawiszyn

 

 Zawody przeprowadzone zostaną zgodnie z regulaminem „ IGRZYSK DZIECI”

 

 

 

 

  Komunikat końcowy

13.

 22 maja 2018r

 

 Godz 10.00 dziewczynki

 Godz 13.00 chłopcy

 Stadion w Ostrowie Wlkp.

ul. Kusocińskiego

 Czwórbój LA dziewcząt i chłopców

 Zgłoszenia do dnia 19.05  do koordynatora rejonu przez SRS i na adres: walczak.m@muksostrow.pl

 Po 2 zespoły z powiatu.

 Dziewcząt:

 SP 3 Krotoszyn

 SP 8 Krotoszyn

 SP 3 Kępno

 SP Krążkowy

 SP 1 Ostrzeszów

 SP Doruchów

 SP 18 Kalisz

 SP 14 Kalisz

SP Rusów

SP Salezjanek

                  Ostrów Wlkp.

  Chłopców

 SP 3 Kępno

 SP Laski

 SP 8 Krotoszyn

 SP 4 Krotoszyn

 SP Doruchów

 SP 1 Ostrzeszów

 SP 16 Kalisz

 SP 8 Kalisz

 SP Mycielin

 Zawody przeprowadzone zostaną zgodnie z regulaminem „ IGRZYSK DZIECI”

14.

 

 

 

 

 

 

15.

 

 

 

 

 

 

16.

 

 

 

 

 

 

17.

 

 

 

 

 

 

18.

 

 

 

 

 

 

19.

 

 

 

 

 

 

20.

 

 

 

 

 

 

 

 

<hr size=7 width="100%" noshade style='color:#338695' align=center>