KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH KALISZ

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

 

LP

DATA

 

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY - SZKOŁY

KOMUNIKATY

1.      1.

9 listopada 2017r

 godz 9.30

Szkoła Podstawowa

 w Raszkowie

Drużynowy tenis stołowy dziewcząt i chłopców

Zgłoszenia do dnia 3.11 br do koordynatora rejonu i przez SRS

Po 2 drużyny z powiatu

DZIEWCZĘTA

SP Zduny

SP Nowa Wieś

SP Czajków

SP Mikstat

SP Łęka Opatowska

SP Mroczeń

ZS Sośnie

SP Gizałki

SP Czermin

SP Raszków

CHŁOPCY

SP Kraszewice

SP Siedlików

Branżowa Szkoła I Stopnia w Kobylinie

SP Orpiszew

SP Mroczeń

SP Opatów

SP Sieroszewice

SP 24 Kalisz

SP Gizałki

SP Taczanów

SP Raszków

Zawody przeprowadzone zostaną zgodnie z regulaminem IMS.

 

 

 

 

 

 

 

   Komunikat końcowy

2.      2.

15 listopada 2017r

 Godz 10.00

Hala Sportowa w Gorzycach Wielkich/ powiat ostrowski/

UNIHOKEJ dziewcząt

Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do dnia 10.11 do koordynatora rejony i SRS

 Mistrzowie powiatowi

SP Raszków

SP Doruchów

SP Kowalew

SP Gorzyce Wielkie

SP Mroczeń

SP Chwaliszew

SP Zbiersk

Gim Opatów

Zawody zgodnie z regulaminem IMS

 

 

 

 Komunikat końcowy

3.

16 listopada 2017r

Godz 10.00

Hala sportowa w Gorzycach Wielkich / powiat ostrowski/

UNIHOKEJ chłopców

Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do koordynatora rejonu 10.11 i system SRS

Mistrzowie powiatowi

SP Wola Droszewska

SP Raszków

SP Doruchów

Gim 1 Pleszew

SP Gorzyce Wielkie

SP Mroczeń

SP Rozdrażew

Gim Opatów

Zawody przeprowadzone zostaną zgodnie z regulaminem IMS

 

 

  Komunikat końcowy

4.

23 listopada 2017r

Przyjazd ekip do godz 9.30.

Hala Sportowa

SP 14 w Ostrowie Wlkp.

ul. Krotoszyńska

Halowa Piłka Nożna

Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do koordynatora rejonu do dnia 20.11 i SRS

Mistrzowie powiatowi

SP 14 Ostrów Wlkp.

SP Ociąż

SP Janków Pierwszy

Branżowa Szkoła I Stopnia Kobylin

SP 18 Kalisz

SP Mroczeń

SP 2 Ostrzeszów

SP Broniszewice

Zawody przeprowadzone zostaną zgodnie z regulaminem IMS

 

 

 Komunikat końcowy

5.

 20 listopada 2017r

 Godz 9.00

 Hala Sportowa

ul. Mostowa

w Nowych Skalmierzycach

 Badminton drużynowy dziewcząt

 Zgłoszenie i potwierdzenie udziału do koordynatora rejonu do dnia 16.11 i SRS

 Po 2 drużyny z powiatu

SP Nowa Wieś

SP Rozdrażew

SP Kowalew

SP Gizałki

SP Siedlików

SP 2 Ostrzeszów

SP N.Skalmierzyce

SP Ociąż

SP Stawiszyn

SP 18 Kalisz

SP 7 Kalisz

 Zawody przeprowadzone zostaną zgodnie z regulaminem IMS

 

 

 Komunikat końcowy

6.

21 listopada 2017r

Godz 9.00

Hala Sportowa

 ul. Mostowa Nowe Skalmierzyce

Badminton drużynowy chłopców

Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do dnia 16.11 do koordynatora rejonu i SRS

Po 2 drużyny z powiatu

SP Rozdrażew

SP 8 Krotoszyn

SP Nr 2 Pleszew

SP Kowalew

SP 2 Ostrzeszów

SP Siedlików

KSO Edukator Kalisz

SP N.Skalmierzyce

SP Ociąż

SP Mroczeń

SP Stawiszyn

SP 7 Kalisz

Zawody przeprowadzone zostaną zgodnie z regulaminem IMS

 

 

 

 Komunikat końcowy

7.

 

 

 

 

 

 

8.

 

 

 

 

 

 

9.

 

 

 

 

 

 

10.

 

 

 

 

 

 

11.

 

 

 

 

 

 

12.

 

 

 

 

 

 

13.

 

 

 

 

 

 

14.

 

 

 

 

 

 

15.

 

 

 

 

 

 

16.

 

 

 

 

 

 

17.

 

 

 

 

 

 

18.

 

 

 

 

 

 

19.

 

 

 

 

 

 

20.