KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH KALISZ

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

 

LP

DATA

 

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY - SZKOŁY

KOMUNIKATY

1.     1.

9 listopada 2017r

 godz 9.30

Szkoła Podstawowa

 w Raszkowie

Drużynowy tenis stołowy dziewcząt i chłopców

Zgłoszenia do dnia 3.11 br do koordynatora rejonu i przez SRS

Po 2 drużyny z powiatu

DZIEWCZĘTA

SP Zduny

SP Nowa Wieś

SP Czajków

SP Mikstat

SP Łęka Opatowska

SP Mroczeń

ZS Sośnie

SP Gizałki

SP Czermin

SP Raszków

CHŁOPCY

SP Kraszewice

SP Siedlików

Branżowa Szkoła I Stopnia w Kobylinie

SP Orpiszew

SP Mroczeń

SP Opatów

SP Sieroszewice

SP 24 Kalisz

SP Gizałki

SP Taczanów

SP Raszków

Zawody przeprowadzone zostaną zgodnie z regulaminem IMS.

 

 

 

 

 

 

 

   Komunikat końcowy

2.      2.

15 listopada 2017r

 Godz 10.00

Hala Sportowa w Gorzycach Wielkich/ powiat ostrowski/

UNIHOKEJ dziewcząt

Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do dnia 10.11 do koordynatora rejony i SRS

 Mistrzowie powiatowi

SP Raszków

SP Doruchów

SP Kowalew

SP Gorzyce Wielkie

SP Mroczeń

SP Chwaliszew

SP Zbiersk

Gim Opatów

Zawody zgodnie z regulaminem IMS

 

 

 

 Komunikat końcowy

3.

16 listopada 2017r

Godz 10.00

Hala sportowa w Gorzycach Wielkich / powiat ostrowski/

UNIHOKEJ chłopców

Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do koordynatora rejonu 10.11 i system SRS

Mistrzowie powiatowi

SP Wola Droszewska

SP Raszków

SP Doruchów

Gim 1 Pleszew

SP Gorzyce Wielkie

SP Mroczeń

SP Rozdrażew

Gim Opatów

Zawody przeprowadzone zostaną zgodnie z regulaminem IMS

 

 

  Komunikat końcowy

4.

23 listopada 2017r

Przyjazd ekip do godz 9.30.

Hala Sportowa

SP 14 w Ostrowie Wlkp.

ul. Krotoszyńska

Halowa Piłka Nożna

Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do koordynatora rejonu do dnia 20.11 i SRS

Mistrzowie powiatowi

SP 14 Ostrów Wlkp.

SP Ociąż

SP Janków Pierwszy

Branżowa Szkoła I Stopnia Kobylin

SP 18 Kalisz

SP Mroczeń

SP 2 Ostrzeszów

SP Broniszewice

Zawody przeprowadzone zostaną zgodnie z regulaminem IMS

 

 

 Komunikat końcowy

5.

 20 listopada 2017r

 Godz 9.00

 Hala Sportowa

ul. Mostowa

w Nowych Skalmierzycach

 Badminton drużynowy dziewcząt

 Zgłoszenie i potwierdzenie udziału do koordynatora rejonu do dnia 16.11 i SRS

 Po 2 drużyny z powiatu

SP Nowa Wieś

SP Rozdrażew

SP Kowalew

SP Gizałki

SP Siedlików

SP 2 Ostrzeszów

SP N.Skalmierzyce

SP Ociąż

SP Stawiszyn

SP 18 Kalisz

SP 7 Kalisz

 Zawody przeprowadzone zostaną zgodnie z regulaminem IMS

 

 

 Komunikat końcowy

6.

21 listopada 2017r

Godz 9.00

Hala Sportowa

 ul. Mostowa Nowe Skalmierzyce

Badminton drużynowy chłopców

Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do dnia 16.11 do koordynatora rejonu i SRS

Po 2 drużyny z powiatu

SP Rozdrażew

SP 8 Krotoszyn

SP Nr 2 Pleszew

SP Kowalew

SP 2 Ostrzeszów

SP Siedlików

KSO Edukator Kalisz

SP N.Skalmierzyce

SP Ociąż

SP Mroczeń

SP Stawiszyn

SP 7 Kalisz

Zawody przeprowadzone zostaną zgodnie z regulaminem IMS

 

 

 

 Komunikat końcowy

7.

 12 marca 2018r

 Godz 10.00

 

Przyjazd ekip do godz 9.00

 SP 1 w Ostrowie Wlkp.

ul. Tuwima 10

 Koszykówka chłopców

 Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do dnia 8.03 do koordynatora rejonu i SRS

 Mistrzowie powiatowi:

 SP 1 Ostrów Wlkp.

 SP Mroczeń

 SP Mikstat

 SP 24 Kalisz

 SP Brzeziny

 Gim im.S.Staszica Pleszew

 Zawody przeprowadzone zostaną zgodnie z regulaminem

WIMS.

 

 Komunikat końcowy

8.

 20 marca 2018r

 godz 10.00

 

Przyjazd ekip do godz 9.00

  Hala Sportowa

  w Krotoszynie ul. Olimpijska 10

dojazd od

ul. Koźmińskiej

 Piłka siatkowa dziewcząt

/organizator nie zapewnia piłek do rozgrzewki/

 Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do koordynatora rejonu do dnia 15.03 i SRS

 Mistrzowie powiatowi:

  SP 7 Krotoszyn

  SP 3 Krotoszyn

  SP 24 Kalisz

  SP 18 Kalisz

  SP Rusów

  SP Raszków

  SP 2 Ostrzeszów

  SP Rychtal

  SP Gołuchów

 

 Zawody przeprowadzone zostaną

 Zgodnie z regulaminem

WIMS.

 

 

 

 

   Komunikat końcowy

9.

 22 marca 2018r

 godz 10.00

 

Przyjazd ekip do godz 9.00

 Sala Sportowa SPUK w Ostrowie Wlkp. / dawne Gim JP II  ul. Waryńskiego/.

 Koszykówka dziewcząt

 Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do koordynatora rejonu do dnia 16.03 i SRS

 Mistrzowie powiatowi:

 SP UK SO Ostrów Wlkp.

 SP 1 Ostrów Wlkp.

 SP Rychtal

 SP Kraszewice

 SP Iwanowice

 Gimnazjum Kowalew

 SP 3 Krotoszyn

 SP 18 Kalisz

 Zawody przeprowadzone zostaną zgodnie z regulaminem

WIMS.

 

  Komunikat końcowy

10.

 23 marca 2018r

 Godz 10.00

 

/ przyjazd ekip do godz 9.30/

 Hala Sportowa

 KOSiR Kępno

ul. Walki Młodych 9

 Piłka ręczna dziewcząt

Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do koordynatora rejonu do dnia 19.03 i SRS 

 Mistrzowie powiatowi:

 SP 3 Kępno

 SP Zbiersk

 SP Kraszewice

 SP Rozdrażew

 SP Kowalew

 SP 18 Kalisz

 SP Nowe Skalmierzyce

 Zawody przeprowadzone zostaną zgodnie z regulaminem

WIMS

 

 

 Komunikat końcowy

11.

 21 marca 2018

 

 / przyjazd ekip do godz 9.30/

 

 Ostrów Wlkp.

 SP 14

ul. Krotoszyńska

 Piłka ręczna chłopców

 Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do dnia 16.03 do koordynatora rejonu i SRS

 Mistrzowie powiatowi:

 Ostrów Wlkp. I, II

 Gim Koźmin Wlkp.

 SP Czajków

 SP Broniszewice

 SP Mroczeń

 SP Opatówek

 Zawody przeprowadzone zostaną zgodnie z regulaminem

WIMS

 

 Komunikat końcowy

12.

 22 marca 2018r

 Godz 10.00

 

Przyjazd ekip

  do godz 9.00

 Kalisz Hala ARENA ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24

 Piłka siatkowa chłopców

 Zgłoszenia i potwierdzenie udziału di dnia 16.03 do koordynatora rejonu i SRS

 Mistrzowie powiatowi:

 SP 24 Kalisz

 SP 18 Kalisz

 SP Stawiszyn

 SP 7 Krotoszyn

 SP Grabów

 SP 3 Kępno

 SP 14 Ostrów Wlkp.

 Gim Pleszew

 Zawody przeprowadzone zostaną zgodnie z regulaminem

WIMS

 

  Komunikat końcowy

13.

 

  11 maja 2018r

   Godz. 10.00

   przyjazd ekip

   do godz. 9.15

 

 „ORLIK” Kalisz

 ul. Graniczna

 Piłka nożna

 Zgłoszenie i potwierdzenie udziału do dnia 9.05.br do koordynatora rejonu i SRS

 Mistrzowie powiatowi

Kalisz I, II

ZS Janków Pierwszy

Gim Gołuchów

SP 2 Ostrzeszów

Gim Opatów

Branżowa Szkoła I Stopnia Kobylin

 Zawody przeprowadzone

zostaną  zgodnie z regulaminem WIMS

14.

  5 czerwca 2018r

  Godz 10.00

 AQUAPARK

        Kalisz

 ul. Sportowa

 Siatkówka Plażowa dziewcząt

 Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do dnia 30 maja 2018r do koordynatora rejonu i SRS

 Po 2 drużyny z powiatu

 Gim 2 Pleszew

 Gim Kościelna Wieś

 SP Rychtal

SP Trzcinica

 SP 7 Krotoszyn

 SP 3 Krotoszyn

SP 2 Ostrzeszów

 Gim Grabów

 Gim Janków Przygodzki

 SP Raszków

 SP 24 Kalisz

 SP 18 Kalisz

 SP Stawiszyn

 SP Piotrów

 Zawody przeprowadzone zostaną zgodnie z regulaminem IMS

15.

 7 czerwca 2018r

 Godz 10.00

 AQUAPARK

        Kalisz

  ul. Sportowa

 Siatkówka Plażowa chłopców

 Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do dnia 4.06.2018r do koordynatora rejonu i SRS

 Po 2 drużyny z powiatu

 SP Mroczeń

 SP 3 Kępno

SP Blizanów

ZS Janków Pierwszy

SP 24 Kalisz

Kalisz 18 Kalisz

Gim 2 Pleszew

Gim Dwujęzyczne Pleszew

SP 7 Krotoszyn

SP 8 Krotoszyn

 

SP 1 Ostrzeszów

Gim Grabów

SP 14 Ostrów Wlkp.

SP Raszków

 Zawody przeprowadzone zostaną zgodnie z regulaminem IMS.

16.

 

 

 

 

 

 

17.

 

 

 

 

 

 

18.

 

 

 

 

 

 

19.

 

 

 

 

 

 

20.