KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH KALISZ

W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

SZKOŁY PODSTAWOWE

 

LP

DATA

 

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY - SZKOŁY

KOMUNIKATY

1.      1.

4 listopada 2016r

 

/ przyjazd ekip

           do godz 9.00/

Szkoła Podstawowa w

CZAJKOWIE

 

/ ostrzeszowski/

Drużynowy tenis stołowy

dziewcząt

Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do dnia 31.10.br do koordynatora rejonu i przez system SRS

 Po 2 drużyny z powiatu:

 SP Rososzyca

 SP Huta

 SP Gizałki

 SP Tomice

 SP 13 Kalisz

 SP 16 Kalisz

 SP Zduny

 SP Kobylin

 SP Biskupice Zabaryczne

 SP Czajków

 SP Moskurnia

 SP Łęka Opatowska

 SP Hanulin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      Zobacz

2.      2.

7 listopada 2016r

 

/ przyjazd ekip

              do godz 9.00/

Szkoła Podstawowa w CZAJKOWIE

 

/ostrzeszowski/

Drużynowy tenis stołowy

chłopców

Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do dnia 31.10.br do koordynatora rejonu i przez system SRS

Po 2 drużyny z powiatu:

SP Rososzyca

SP Odolanów

SP Gizałki

SP Tomice

SP 18 Kalisz

SP 16 Kalisz

SP Kobylin

SP Roszki

SP 2 Grabów

SP 2 Ostrzeszów

SP Moskurnia

SP Perzów

SP Siemianice

 

 

 

 

 

 

 

 

    zobacz

3.

 17 listopada 2016r

 / przyjazd ekip

             do godz  9.00 /

 Szkoła Podstawowa Nr 7 w Ostrowie Wlkp.

ul. Bema 30

Halowa Piłka Nożna

Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do dnia 14.11.br do koordynatora rejonu i przez SRS

Mistrzowie powiatowi:

SP 9 Ostrów Wlkp.

SP 7 Ostrów Wlkp.

SP Doruchów

SP Zbiersk

SP 3 Kępno

SP Gołuchów

SP 8 Krotoszyn

SP 8 Kalisz

 

 

 

 

 

 

     Zobacz

4.

 23 listopada 2016r

/ przyjazd ekip

     do godz  9.00 /

Gimnazjum w Gorzycach Wielkich/powiat ostrowski /

UNIHOKEJ dziewcząt

Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do dnia 18.11.br do koordynatora rejonu i SRS

Mistrzowie Powiatowi

SP Gorzyce Wielkie

SP Raszków

SP Lenartowice

SP Mikstat

SP 1 Koźmin Wlkp.

SP Zbiersk

SP Opatów

SP Łęka Mroczeńska

 

 

 

 

 

 

 

       komunikat

5.

 24 listopada 2016r

 

/przyjazd ekip

         do godz 9.00/

 Gimnazjum w Gorzycach Wielkich / powiat ostrowski/

 UNIHOKEJ chłopców

/

 Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do dnia 18.11.br do koordynatora rejonu i SRS

 Mistrzowie powiatowi:

 SP Chwaliszew

 SP Doruchów

 SP Szczury

 SP Raszków

 SP Zbiersk

 SP Gorzyce

 SP Broniszewice

 SP Słupia

 SP Krążkowy

 

 

 

 

 

 

 

      komunikat

6.

29 listopada 2016r

/przyjazd ekip

       do godz 9.00/

 Hala Sportowa

     Stadion ul.Mostowa

Nowe Skalmierzyce

BADMINTON

DZIEWCZĄT

Potwierdzenie udziału i zgłoszenia do dnia 25.11.br do koordynatora rejonu i SRS

Po 2 drużyny z powiatu

SP Kowalew

SP Lenartowice

SP Nowe Skalmierzyce

SP Ociąż

SP Rozdrażew

SP Krotoszyn

SP 18 Kalisz

SP 7 Kalisz

 

 

 

 

 

 

     komunikat

7.

 30 listopada 2016r

/ przyjazd ekip

         do godz 9.00/

 Stadion Hala Sportowa ul.Mostowa

Nowe Skalmierzyce

 BADMINTON

CHŁOPCÓW

 Potwierdzenie udziału i zgłoszenie do dnia 25.11.br do koordynatora rejonu i SRS

 Po 2 drużyny z powiatu

 SP 2 Pleszew

 SP Kowalew

 SP S. Salezjanek

                Ostrów Wlkp.

SP Nowe Skalmierzyce

SP 8 Krotoszyn

SP Rozdrażew

SP Brzeziny

SP 18 Kalisz

SP 7 Kalisz

SP 1 Kępno

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    komunikat

8.

 3 marca 2017r

/przyjazd ekip

       do godz 10.00/

 Hala Sportowa

SP 11 ul. Bema

  Ostrów Wlkp.

 Piłka Ręczna chłopców

 Potwierdzenie udziału i zgłoszenia do koordynatora rejonu i SRS do dnia 1.03 br

 Mistrzowie powiatowi:

 SP 9Ostrów Wlkp. I,

SP 11 Ostrów Wlkp..II

SP 3 Koźmin Wlkp.

SP 3 Kępno

SP 3 Pleszew

SP Kraszewice

SP 10 Kalisz

SP Zbiersk

 Komunikat organizacyjny

 

 

 

 komunikat końcowy

9.

 9 marca  2017r

 / godz 10.00/

 Hala Sportowa w Koźminie Wlkp.

 Piłka ręczna dziewcząt

 Potwierdzenie udziału i zgłoszenia do dnia 3.03 do koordynatora rejonu i SRS

 Mistrzowie powiatowi:

 SP 3 Kępno

 SP 1 Kępno

 SP Odolanów

 SP Rozdrażew

 SP Mokronos

 SP Gołuchów

 SP Kraszewice

 SP Zbiersk

 SP 18 Kalisz

 Komunikat organizacyjny

 

 

 

 

 

 

  Komunikat końcowy

10.

 15 marca 2017r

/ godz 10.00 /

  Sala w SP 1 w

 Ostrowie Wlkp. ul. Partyzancka

 Koszykówka dziewcząt

 Potwierdzenie udziału i zgłoszenie do koordynatora rejonu do dnia 10.03 br i SRS

 Mistrzowie powiatowi:

 SP 1 Ostrów Wlkp.

 SP 11 Ostrów Wlkp.

 SP 3 Kępno

 SP Kowalew

 SP Opatówek

 SP Kraszewice

 SP 18 Kalisz

 

 

 

 

 

 

   Komunikat końcowy

11.

 21 marca 2017r

 / godz 10.00 /

 Sala w SP 1 Ostrów Wlkp.

ul. Partyzancka

 Koszykówka chłopców

 Zgłoszenie i potwierdzenie udziału do koordynatora rejonu do dnia 17.03 i SRS

 Mistrzowie powiatowi

 SP 1 Ostrów Wlkp.

 SP 5 Ostrów Wlkp.

 SP 3 Kępno

 SP 1 Pleszew

 SP 8 Krotoszyn

 SP 18 Kalisz

 

 

 

 

 

   Komunikat końcowy

12.

 20 marca 2017r

/ godz 10.00 /

 Hala Sportowa

 Przy ZS NR 3

 w  Krotoszynie

( wjazd od ul. Koźmińskiej )

 Piłka siatkowa chłopców

/organizator nie zapewnia piłek do rozgrzewki/

 Zgłoszenia do dnia 17.03 do koordynatora rejonu i SRS

 Mistrzowie powiatowi:

SP 7 Krotoszyn

SP 8 Krotoszyn

SP Grabów

SP Bralin

SP 2 Pleszew

SP 18 Kalisz

SP 9 Kalisz

SP 9 Ostrów Wlkp.

SP Stawiszyn

 

 

 

 

 

  Komunikat końcowy

13.

 22 marca 2017r

/godz 10.00/

 Hala Sportowa przy ZS Nr 3 w Krotoszynie / wjazd od ul. Koźmińskiej/

 Piłka siatkowa dziewcząt

/organizator nie zapewnia piłek do rozgrzewki/

 Zgłoszenia do dnia 17.03 do koordynatora rejonu Kalisz i SRS

 Mistrzowie powiatowi:

SP 7 Krotoszyn

SP 8 Krotoszyn

SP Perzów

SP Grabów

SP Janków Przygodzki

SP Jedlec

SP 18 Kalisz

SP 14 Kalisz

SP Stawiszyn

 

 

 

 

 

 

 

 

   Komunikat końcowy

14.

 15 maja 2017r

Zmiana terminu na 22.05.2017r

 

Dziewczęta godz. 10.00

 

 

Chłopcy godz 13.00

 Stadion LA w Ostrowie Wlkp.

ul. Kusocińskiego

 4 bój LA dziewcząt

 

 

4 bój LA

chłopców

 Zgłoszenia drużyn do koordynatora rejonu, imienne i skład drużyny do M. Walczaka

/ do dnia 19.05. br adres e-mail

Walczak48@interia.pl

 Po 2 drużyny z powiatu i 3 najlepszych zawodników indywidualnie w konkurencji

/ zgodnie z regulaminem XVIII IMS/

Dziewcząt:

SP 3 Pleszew   915pkt

SP Kowalew    797 pkt

SP 1 Ostrzeszów 876 pkt

SP 2 Ostrzeszów 847 pkt

SP 3 Kępno      925 pkt

SP 1 Kępno      802 pkt

SP SSalezjanek Ostrów 838

SP N.Skalmierzyce 815 pk

SP Rozdrażew  986 pkt

SP 7 Krotoszyn 955 pkt

SP 18 Kalisz

SP 14 Kalisz

Chłopców:

SP 3 Pleszew   929 pkt

SP Gizałki      758 pkt

SP 2 Ostrzeszów  729 pkt

SP Mikstat         632 pkt

SP Mikorzyn       795 pkt

SP 3 Kępno        609 pkt

SP 9 Ostrów Wlkp. 1046

SP N. Skalmierzyce  887

SP 4 Krotoszyn 924 pkt

SP 8 Krotoszyn 859 pkt

SP 18 Kalisz

SP 14 Kalisz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    Komunikat końcowy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Komunikat końcowy

15.

 

 

 

 

 

 

16.

 

 

 

 

 

 

17.

 

 

 

 

 

 

18.

 

 

 

 

 

 

19.

 

 

 

 

 

 

20.

 

 

 

 

 

 

 

 

© - 2016
SZS „WIELKOPOLSKA” ®