KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH KALISZ

W ROKU  SZKOLNYM 2015/2016

SZKOŁY PODSTAWOWE

 

LP

DATA

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY - SZKOŁY

KOMUNIKATY

  1.  

17.11.2015r

Godz 10.00

SP Gizałki

Drużynowy tenis stołowy dziewcząt

Zgłoszenia do dnia 10.11.br do koordynatora rejonu

Po 2 drużyny z powiatu

SP Kobylin

SP Droszew

SP Zduny

SP Czajków

SP Biskupice

          Zabaryczne

SP Łęka Opatowska

SP Słupia

SP Gizałki

SP Rososzyca

SP Moskurnia

    zobacz

  1.  

18.11.2015r

God 10.00

SP Siedlików

Drużynowy tenis stołowy chłopców

Zgłoszenia do dnia 10.11.br do koordynatora rejonu

Po 2 drużyny z powiatu

SP Kobylin

SP Roszki

SP Tarchały

SP Grabów

SP Czajków

SP Siemianice

SP Łęka

         Mroczeńska

SP Tomice

SP Gizałki

SP Rososzyca

SP Siedlików

      zobacz

  1.  

16.11.2015r

Godz 10.00

Hala ZS Nr 3 w Krotoszynie

ul .Al. Powstańców Wlkp.

Halowa piłka nożna

Zgłoszenia do koordynatora rejonu do dnia 9.11.br

Mistrzowie powiatowi

SP 9 Ostrów Wlkp

SP Grabów

SP Gołuchów

SP 18 Kalisz

SP 8 Krotoszyn

SP Mokronos

SP Opatówek

SP Siemianice

     zobacz

  1.  

23.11.2015r

Godz 9.00

     SP 7 Kalisz

 ul .Robotnicza 5

Drużynowy badminton dziewcz.

Zgłoszenia do dnia 16.11.br do koordynatora rejonu

Po 2 drużyny z powiatu

SP 8 Krotoszyn

SP Rozdrażew

SP Kowalew

SP 2 Pleszew

SP N Skalmierzyce

SP Ociąż

SP Niedźwiedź

SP 3 Ostrzeszów

SP 18 Kalisz

SP 7 Kalisz

      zobacz

  1.  

24.11.2015r

Godz 9.00

  SP 7 Kalisz

ul .Robotnicza 5

Drużynowy badminton chłopcy

Zgłoszenia j/w

Po 2 drużyny z powiatu

SP Rozdrażew

SP Smolice

SP 2 Pleszew

SP Kowalew

SP N.Skalmierzyce

SP Skalmierzyce

SP Niedźwiedź

SP 2 Ostrzeszów

SP 7 Kalisz

SP 17 Kalisz

       zobacz

  1.  

24 lutego 2016

 Godz 10.00

   Hala Sportowa

   KOSiR Kępno

ul.Walki Młodych

 Piłka ręczna

   dziewcząt

 Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do dnia 18.02 do koordynatora rejonu

Mistrzowie powiatowi

SP 1 Kępno

SP 3 Kępno

SP Kraszewice

SP Chocz

SP Rozdrażew

SP Odolanów

  

 

       Zobacz kom

  1.  

26 lutego 2016

 Godz  9.00

Hala Sportowa w Opatówku

Piłka ręczna chłopców

Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do koordynatora rejonu

Do dna 18 lutego br.

Mistrzowie powiatowi

SP Grabów

SP Gołuchów

SP Mokronos

SP Opatówek

SP 1 Kępno

SP 11 Ostrów Wlkp

SP 9 Ostrów Wlkp.

 

 

 

 

 

 

       Zobacz kom

  1.  

  11 marca

 godz 10.00

Stawiszyn / powiat kaliski/

 sala Zespól Szkół

Piłka siatkowa dziewcząt

Zgłoszenia do dnia 29 lutego do koordynatora rejonu

Mistrzowie powiatowi

SP 18 Kalisz

SP 14 Kalisz

SP Janków

           Przygodzki

SP 3 Ostrzeszów

SP Kościelna Wieś

SP 3 Krotoszyn

SP Stawiszyn

SP Trzcinica

 

 

 

 

 

 

 

     komunikat

  1.  

10 marca

Godz 10.00

Krotoszyn SP 7 ul.Jagiełły

Piłka siatkowa chłopców

Zgłoszenia do dnia 20 lutego do koordynatora rejonu

Mistrzowie powiatowi

SP Grabów

SP 2 Pleszew

SP 7 Krotoszyn

SP 8 Krotoszyn

SP 18 Kalisz

SP Rychtal

SP Raszków

 

 

 

 

 

    komunikat

  1.  

17 marca

Pleszew

AEROBIK

Zgłoszenia do dnia 11 marca do koordynatora rejonu

Strefa Kalisz

SP 10 Kalisz

SP Mycielin

SP Raszków

SP Janków Przygodzki

SP 8 Krotoszyn

SP 17 Kalisz

SP 2 Pleszew

SP 3 Pleszew

SP 2 Ostrzeszów

SP Kobyla Góra

 

  1.  

8 kwietnia

Przyjazd ekip do godz 9.00

Ostrów Wlkp. SP 1

ul.Partyzancka 15

Koszykówka dziewcząt

Zgłoszenia  do dnia 30 marca do koordynatora rejonu

Na zawody przez SRS

Mistrzowie powiatowi

SP Kraszewice

SP 5 Ostrów Wlkp.

SP 3 Kępno

SP 1 Pleszew

SP Kobylin

SP 1 Ostrów Wlkp.

 

      komunikat

  1.  

 7  kwietnia

Przyjazd elip do godz 9.00

SP 1Ostrów Wlkp.

Koszykówka chłopców

Zgłoszenia do dnia 30 marca do koordynatora rejonu

Na zawody przez SRS

Mistrzowie powiatowi

SP Doruchów

SP Iwanowice

SP 5 Ostrów Wlkp.

SP 3 Kępno

SP 2 Pleszew

SP 8 Krotoszyn

SP 1 Ostrów Wlkp.

 

     komunikat

  1.  

 8 kwietnia

Godz 10.00

Gorzyce Wielkie

/powiat ostrowski/

Hala Sportowa

UNIHOKEJ dziewcząt

Zgłoszenia do dnia 30 marca do koordynatora rejonu

Na zawody przez SRS

Mistrzowie powiatowi

SP Doruchów

SP Raszków

SP Łęka Opatowska

SP Słupia

SP Zbiersk

SP Kowalew

SP 1 Koźmin Wlkp.

SP Gorzyce Wielkie

 

 

    komunikat

  1.  

11  kwietnia

Godz 10.00

Gorzyce Wielkie

/powiat ostrowski/

UNIHOKEJ chłopców

Zgłoszenia do dnia 30 marca do koordynatora rejonu

Na zawody przez SRS

Mistrzowie powiatowi

SP Mikstat

SP SSalezjanek Ostrów Wlkp.

SP Opatów

SP Chocz

SP Gorzyce Wielk.

SP 1 Koźmin Wlkp.

 

   komunikat

  1.  

17  maja

Godz 10.00 dz

 

Godz 13.00 chł

Ostrów Wlkp.

4 bój LA dziewcząt i chłopców

Zgłoszenia  do dnia 13 maja do koordynatora rejonu.

Wykaz zawodników na adres :

walczak48@interia.pl

Po 2 zespoły

z powiatu .

      Dziewcząt

SP Gizałki 1154

SP 3Pleszew 1101

SP N.Skalmierzyce

SP 14 Kalisz 1089

SP 18 Kalisz 886

SP Rozdrażew 1055

SP8 Krotoszyn1053

SP1Ostrzeszów909

SP2Ostrzeszów890

       Chłopców

SP 2 Pleszew 1021

SP Kościelna Wieś

               952pkt

SP Laski

SP 8 Kalisz 940

SP 12 Kalisz 938

SP Sulmierzyce 999

SP7 Krotoszyn1017

SP N.Skalmierzyce

SP SS Ostrów

SP3Ostrzeszów888

SP1Ostrzeszów 784

 

 

   Komunikat dz

 

 

 

 

   Komunikat ch

  1.