KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH KALISZ

W ROKU  SZKOLNYM 2015/2016

GIMNAZJA

 

LP

DATA

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY - SZKOŁY

KOMUNIKATY

  1.  

 5.11.2015r

Godz 9.30

Przyjazd do godz 9.00

Hala Sportowa

 w Gołuchowie

Drużynowy tenis stołowy dz i chł

Zgłoszenia do dnia 30.10.br do koordynatora rejonu

Po 2 drużyny z powiatu

Dziewcząt:

Gim Godziesze

Gim Zduny

Gim Kobylin

Gim Lamki

Gim Sieroszewice

Gim Opatów

Gim Mroczeń

Gim Gizałki

Gim Gołuchów

Gim Czajków

Gim Grabów

Gim 1 Kalisz

Gim 9 Kalisz

 

 

Chłopców

G Wola Droszewska

Gim Zduny

Gim Benice

Gim Blizanów

Gim Wierzbno

Gim Sieroszewice

Gim Opatów

Gim Mroczeń

Gim Gołuchów

GimKościelna Wieś

Gim Doruchów

Gim Siedlików

Gim 1 Kalisz

 

Gim KSO EDUKATOR Kalisz

       zobacz

  1.  

25.11.2015r

Godz 10.00

Hala Sportowa ZS Nr 3 w Krotoszynie

Al. Powstańców Wlkp.

Halowa piłka nożna

Zgłoszenia do koordynatora rejonu do dnia 20.11.br

Mistrzowie powiatowi

Gim Dobrzyca

Gim 4 Krotoszyn

Gim 5 Krotoszyn

Gim Doruchów

Gim Korzeniew

Gim 2 Kalisz

Gim 2 Kępno

Gim 4 Ostrów Wlkp

       zobacz

  1.  

12.11.2015r

Godz 9.00

Sala SP 8 Kalisz

ul.Serbinowska 22

Drużynowy badminton dz

Zgłoszenia do dnia 9.11.br do koordynatora rejonu

Po 2 drużyny

z powiatu

Gim 4 Krotoszyn

Gim Nowa Wieś

Gim 10 Kalisz

Gim 4 Kalisz

Gim 2 Kępno

Gim Mroczeń

Gim 2 Pleszew

Gim 1 Pleszew

Gim N.Skalmierzyce

Gim Ociąż

      zobacz

4.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

--------------

 

 

5.

13.11.2015r

Godz 9.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Rok 2016

---------------------

 

 17 marca

Sala SP 8 Kalisz

ul.Serbinowska 22

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

---------------------------

 

 Pleszew

Drużynowy badminton chłop.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

----------------------------

 

AEROBIK

Zgłoszenia j/w

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

---------------------------------------------

 

Zgłoszenia do dnia 11 marca do koordynatora rejonu

Po 2 drużyny

 z powiatu

Gim Rozdrażew

Gim 2 Krotoszyn

Gim 9 Kalisz

Gim 4 Kalisz

Gim 1 Ostrów Wlkp.

Gim Mroczeń

Gim 2 Pleszew

Gim Taczanów

Gim N.Skalmierzyce

 

 

 

 

---------------------------

 Max 3 drużyny  z powiatu

Gim Mroczeń

Gim 7 Kalisz

Gim Korzeniew

Gim Janków Przygodzki

Gim 1 Pleszew

Gim 2 Pleszew

Gim 3 Pleszew

Gim 2 Ostrzeszów

Gim Kobyla Góra

 

       zobacz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

----------------------------

 

 

 

     komunikat

6.

16 marca

godz 9.00 przyjazd ekip.

Ostrów Wlkp.

   Gim Nr 4 ul.Krotoszyńska

Piłka ręczna chłopców

Zgłoszenia do dnia 11 marca do koordynatora rejonu

Mistrzowie powiatowi

Gim 4 Ostrów Wlk

Gim JP II Ostrów

Gim Mroczeń

Gim Rozdrażew

Gim Zbiersk

Gim Kraszewice

Gim 7 Kalisz

 

 

 

   komunikat

  7.

   17 marca 

 godz 10.00

KOSiR Kępno

Piłka ręczna dziewcząt

Zgłoszenia do dnia 11 marca do koordynatora rejonu

Mistrzowie powiatowi

Gim 1 Kępno

Gim Odolanów

Gim Rozdrażew

Gim Piotrów

Gim 10 Kalisz

Gim Kraszewice

Gim Czermin

 

 

 

 

   komunikat

8.

16 marca

Godz 10.00

Hala ARENA

Kalisz ul.H.Sawickiej 22

Piłka siatkowa dziewcząt

Zgłoszenia do dnia 14 marca do koordynatora rejonu

Mistrzowie powiatowi

Gim 10 Kalisz

Gim 9 Kalisz

Gim Stawiszyn

Gim Bralin

Gim Grabów

Gim 3 Krotoszyn

Gim Janków Przygodzki

Gim Gołuchów

 

 

 

 

 

 

 

      komunikat

         9.

  15 marca

 Godz 10.00

Krotoszyn ZS Nr 3

ul.Al .Powstańców Wlkp.

Hala Sportowa/dojazd od ul.Koźmińskiej/

       

Piłka siatkowa chłopców

Zgłoszenia do dnia 11 marca do koordynatora rejonu

Mistrzowie powiatowi

Gim 10 Kalisz

Gim 9 Kalisz

Gim 3 Krotoszyn

Niepubliczne Gim w Krotoszynie

Gim Rychtal

Gim Stawiszyn

Gim 4 Ostrów Wlkp.

Gim Grabów

Gim 1 Pleszew

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     komunikat

10.

  18 marca

  godz 9.00 przyjazd ekip

 Ostrów Wlkp.

   Gim Nr 3

  ul. Tuwima

Koszykówka

chłopców

Zgłoszenia do dnia 11 marca do koordynatora rejonu

Na zawody przez SRS

Mistrzowie powiatowi

Gim 3 Ostrów Wlk

Gim Janków Przygodzki

Gim Trzcinica

Gim Kraszewice

Gim 5 Krotoszyn

Gim 4 Kalisz

Gim 1 Pleszew

Gim Iwanowice

 

 

 

 

 

 

 

      komunikat

     11.

 Zmiana terminu 

23 marca 2016r

Godz 9.00 przyjazd ekip

   Ostrów Wlkp.

 Gim 3 ul.Tuwima

Koszykówka dziewcząt

Zgłoszenia do dnia 11 marca do koordynatora rejonu

Na zawody przez SRS

Mistrzowie powiatowi

G 3  Ostrów Wlkp.

Gim JP II Ostrów

Gim 1 Kępno

Gim Kraszewice

Gim 2 Krotoszyn

Gim 7 Kalisz

Gim Gołuchów

Gim Iwanowice

 

 

 

 

 

     komunikat

      12.

14 kwietnia

Godz 10.00

Zmiana terminu

Gorzyce Wielkie

/powiat ostrowski/

UNIHOKEJ dziewcząt

Zgłoszenia do dnia 31 marca do koordynatora rejonu

Na zawody przez SRS

Mistrzowie powiatowi

Gim Rozdrażew

Gim Opatów

Gim Zbiersk

Gim 1 Pleszew

Gim Gorzyce Wielkie

Gim Mroczeń

 

 

     komunikat

13.

13 kwietnia

Godz 10.00

Gorzyce Wielkie

/powiat ostrowski/

UNIHOKEJ chłopców

Zgłoszenia do dnia 31 marca do koordynatora rejonu

Na zawody przez SRS

Mistrzowie powiatowi

Gim Rozdrażew

Gim Opatów

Gim Zbiersk

Gim 1 Pleszew

Gim Gorzyce Wielkie

Gim Mroczeń

 

    komunikat

14.

Zawody rejonowe nie odbędą się

Indywidualne LA

 dz i ch Uwaga ANEKS PZLA.

Zgłoszenia imienne listy do dnia  08.05.2016r na adres:

szswielkopolska.aga@wp.pl

zgłoszenia w exelu: imię nazwisko rocznik, szkoła, kon

w osobnych rubrykach !!!

Mistrzowie powiatowi w poszczególnych konkurencjach awans do finałów wojewódzkich

 

15.

25 maja

Kalisz

Piłka nożna

Zgłoszeni do dnia 20 maja do koordynatora rejonu

Mistrzowie powiatowi

Gim Doruchów

Gim 9 Kalisz

Gim 2 Kalisz

Gim Mroczeń

Gim Koźminek

Gim Gołuchów

Gim 4 Ostrów Wlkp

Gim Koźmin Wlkp.

    komunikat

16.

Zawody rejonowe nie odbędą się

Piłka siatkowa plażowa dz i chł

Mistrzowie powiatowi bezpośredni awans do finałów wojewódzkich

 

17.