KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH KALISZ

W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

 

LP

DATA

 

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY - SZKOŁY

KOMUNIKATY

1.      1.

1.10.2014r

Godz 10.00

Ostrów Wlkp.

Stadion  KS „STAL” ul.Kusocińskiego

Indywidualna LA

Zgłoszenia do dnia 26.09.br Na adres:

e-mail walczak@48interia.pl

Reprezentacje powiatów max 3 zaw w konkurencji

i 2 sztafety.

 

         zobacz

2.      2.

13.11.2014r

godz 10.00

ZSP Nr 2 Kępno ul.Przemysłowa

Piłka ręczna dziewcząt

Zgłoszenia do dnia

7.11.br do koordynatora rejonu

Mistrzowie  powiatowi:

ZSP Nr 1 Kępno

LO Nr I Kępno

ZSP Kożmin Wlkp.

ZSGH Kalisz

ZS Nr 1 Ostrzeszów

LO Pleszew

 

 

        zobacz

3.

 2 grudnia 2014

    godz 10.00

zmiana terminu na prośbę zainteresowanych uczestników/

ZSP Nr 2 Kępno

ul. Przemysłowa

Piłka Ręczna chłopców

Zgłoszenia do dnia 20.11.2014r do koordynatora rejonu

Mistrzowie powiatowi:

ZSP Kożmin Wlkp.

ZS Nr 1 Ostrzeszów

ZST Pleszew

ZSTE Ostrów Wlkp.

ZSTE Kalisz

 

 

 

        zobacz

4.

18.11.2014r

    godz 9.00

ZS Nr 1 Ostrzeszów

ul Gen.Sikorskiego

Drużynowy tenis stołowy dziewcząt i chłopców

Zgłoszenia do dnia 14.11.br do koordynatora rejonu

Mistrzowie powiatowi

Dziewcząt:

I LO Koźmin Wlkp.

LO Pleszew

ZSP Nr 1 Kępno

ZSE Kalisz

ZSP CKU Przygodzice

ZS Nr 2 Ostrzeszów

Chłopców:

ZSUG Pleszew

ZSP Nr 2 Krotoszyn

ZSP Nr 1  Kępno

III LO Kalisz

ZSP CKU Przygodzice

ZS Nr 1 Ostrzeszów

 

 

 

 

 

 

 

       zobacz

5.

 28.11.2014r

  Godz 10.00

 Hala Sportowa

  w Grabowie

 / ostrzeszowski /

 Halowa Piłka

      Nożna

 Zgłoszenia do dnia 20.11.2014r

 Mistrzowie Powiatowi

 III LO Ostrów Wlkp.

 ZS Nr 1 Ostrzeszów

 ZSP Nr 2 Kępno

 I LO Krotoszyn

ZST Pleszew

ZSP Nr 2 Kalisz

 

 

      zobacz

6.

9 marca 2015r

Godz 10.00

Przyjazd ekip do godz 9.30

   Sala Sportowa

 II LO w Kaliszu

    ul. Szkolna 5

Koszykówka

  dziewcząt

Zgłoszenia do dnia

4 marca br do koordynatora rejonu

Mistrzowie powiatowi:

II LO Kalisz

II LO Ostrów Wlkp.

ZSPP CKU Marszew

ZS Nr 1 Ostrzeszów

LO Nr I Kępno

ZS Opatówek

 

 

 

     zobacz

7.

 18 marca 2015r

    Godz 10.00

      Kalisz

 Sala ZSP Nr 2 ul.Rzemieślnicza 6

 Piłka siatkowa

    dziewcząt

 Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do dnia 13.03 br do koordynatora rejonu

 Mistrzowie powiatowi

ZSP Nr 1 Krotoszyn

II LO Kalisz

ZST Pleszew

ZS N 1 Ostrzeszów

ZSP Nr 1 Kępno

ZSP CKU Przygodzice

 

 

 

     zobacz

8.

   20 marca 2015r

Przyjazd i weryfikacja w godz 11.00-11.30

    ZSP Nr 3

  w Pleszewie ul.Krzywoustego 4

  AEROBOK

  GRUPOWY

 Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do dnia 16.03 do koordynatora rejonu

 Po 3 zespoły z powiatu

III LO Kalisz

II LO Ostrów Wlkp.

III LO Ostrów Wlkp.

ZSP CKU Przygodzice

ZSUG Pleszew

ZS Nr 1 Ostrzeszów

I LO Ostrzeszów

 

 

 

 

      zobacz

9.

 11 marca 2015r

 Godz 9.30

 Kalisz ZSP Nr 2

ul.Rzemieślnicza 6

 Koszykówka

    chłopców

    Zgłoszenia do

 dnia 6 marca br do koordynatora rejonu

 Mistrzowie powiatowi

 II LO Ostrów Wlkp.

 I LO Krotoszyn

 ZSPP CKU Marszew

ZS Nr 1 Ostrzeszów

LO Nr I Kępno

II LO Kalisz

 

 

 

     zobacz

10.

 13 marca 2015r

   Godz 10.00

½ finału rejonu

 

 

 

½ finału rejonu

 12 marca 2015r

 Godz 10.00

 

 

 

Finał rejonu

 24 marca 2015r

 Godz 10.00

  Kalisz ZSP Nr 2

ul.Rzemieślnicza 6

 

 

 

 

   Ostrzeszów

 Sala ZS Nr 2

 ul.Przemysłowa

 

 

 

  Kalisz ARENA

 ul.H.Sawickiej

 Piłka siatkowa

     chłopców

 Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do dnia 6.03.br do koordynatora rejonu

 VII LO Kalisz

 ZSPP CKU Marszew

 ZS Opatówek

 ZSP Nr 1 Krotoszyn

 

 

ZS Nr 2 Ostrzeszów

II LO Kalisz

ZSP Nr 1 Kępno

ZSBE Ostrów Wlkp.

 

 

VII LO SMS Kalisz

ZSP Nr 1 Kępno

II LO Kalisz

ZSP Nr 1 Krotoszyn

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

        zobacz

11.

 18 marca 2015r

   Godz 9.00

Zmiana terminu

 ZSP Nr 1 Kępno

ul.Sienkiewicza

 UNIHOKEJ

 Dziewcząt i   chłopców

 

 Chłopcy:

 ZSP Nr 1 Kępno

 ZST Pleszew

 Dziewcząt:

 ZSP Nr 1 Kępno

 LO Pleszew

 

 

       zobacz

12.

 23 kwietnia 2015r

   Godz 9.30

 Boisko ORLIK

    w Kępnie

ul.Nowowiejskiego

 Piłka nożna

 Zgłoszenia do dnia 17.04.br do koordynatora rejonu

 Mistrzowie powiatowi:

ZSP Nr 1 Kępno

ZSP Nr 2 Kępno

ZS Nr 1 Ostrzeszów

ZSUG Pleszew

ZSBE Ostrów Wlkp.

I LO Krotoszyn

ZSP Nr 2 Kalisz

 

 

 

    zobacz

13.

  2 czerwca 2015r

     Godz 10.00

 AQUAPARK

     Kalisz

ul.Sportowa

   Siatkówka plażowa dziewcząt

 Zgłoszenia do dnia

   29.05 br do koordynatora rejonu

 Po 2 drużyny z powiatu

ZSP Nr 1 Kępno

LO Nr I Kępno

I LO Ostrzeszów

ZS Nr 1 Ostrzeszów

ZST Pleszew

ZSUG Pleszew

ZSP CKU Przygodzice

II LO Ostrów Wlkp.

ZSP 1 Krotoszyn

I LO Krotoszyn

II LO Kalisz

VII LO SMS Kalisz

 

14.

 3 czerwca 2015r

    Godz 10.00

 AQUAPARK

    Kalisz

ul.Sportowa

    Siatkówka plażowa chłopców

 Zgłoszenia do dnia 29.05.br do koordynatora rejonu

 Po 2 drużyny z powiatu

ZS Nr 2 Ostrzeszów

ZS Nr 1 Ostrzeszów

ZSP-P CKU Marszew

LO Pleszew

ZSP Nr 1 Kępno

LO Nr I Kępno

ZSP Nr 1 Krotoszyn

I LO Krotoszyn

ZSP Nr 2 Kalisz

II LO Kalisz

 

15.

 30 września 2015r

      godz 10.00

 Stadion KS STAL

 w Ostrowie Wlkp.

 Indywidualna LA

 Zgłoszenia do dnia 25.09.2015r

Na adres:

walczak48@interia.pl

 Reprezentacje powiatów

 max 3 zaw w konkurencji

 i 2 sztafety

 

16.

 

 

 

 

 

 

17.

 

 

 

 

 

 

18.

 

 

 

 

 

 

19.

 

 

 

 

 

 

20.

 

 

 

 

 

 

 

 

© - 2014
SZS „WIELKOPOLSKA” ®