KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH KALISZ

W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

SZKOŁY PODSTAWOWE

 

LP

DATA

 

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY - SZKOŁY

KOMUNIKATY

1.      1.

19.11.2014r godz 10.00

Hala Sportowa

w Rozdrażewie

/krotoszyński/

Badminton drużynowy dziewcząt

Zgłoszenia do dnia 14.11.br

do koordynatora rejonu

Po 2 drużyny z powiatu

SP Nowa Wieś

SP 8 Krotoszyn

SP Niedźwiedź

SP 3 Ostrzeszów

SP N.Skalmierzyce

SP 2 Pleszew

SP Taczanów

SP 7 Kalisz

SP 18 Kalisz

SP 5 Ostrów Wlkp.

 

 

 

        zobacz

2.      2.

20.11.2014r godz 10.00

Hala sportowa

w Rozdrażewie

Badminton drużynowy chłopców

Zgłoszenia do dnia 14.11.br do koordynatora rejonu

Po 2 drużyny z powiatu

SP Rozdrażew

SP Smolice

SP Niedźwiedź

SP 3 Ostrzeszów

SP N.Skalmierzyce

SP 2 Pleszew

SP Kowalew

SP 7 Kalisz

SP 18 Kalisz

SP 5 Ostrów Wlkp.

 

 

 

        zobacz

3.

21.11.2014r

    Godz 10.00

 Sala Sportowa

 w Gizałkach

/pleszewski/

Drużynowy tenis stołowy dziewcząt

Zgłoszenia do dnia 14.11.br do koordynatora rejonu

Po 2 drużyny z powiatu:

SP 8 Krotoszyn

SP Słupia

SP Łęka Opatowska

SP Daniszyn

SP Gizałki

SP Czajków

SP Rososzyca

SP 3 Ostrzeszów

SP Moskurnia

 

 

 

 

      zobacz

4.

 19.11.2014r

  godz 10.00

Sala sportowa

 w Daniszynie

/ostrowski /

Drużynowy tenis stołowy chłopców

Zgłoszenia do dnia 14.11br

 do koordynatora rejonu

Po 2 drużyny z powiatu:

SP Roszki

SP 8 Krotoszyn

SP Lamki

SP Słupia

SP Siemianice

SP Grabów

SP Rososzyca

SP Taczanów

SP Gizałki

SP Czajków

 

 

 

       zobacz

5.

  2.12.2014r godz 10.00

 Hala Sportowa

  w Grabowie

/ostrzeszowski /

     Halowa

  Piłka Nożna

 Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do dnia 21.11.br do koordynatora rejonu

 Mistrzowie powiatowi:

SP Odolanów

SP Zbiersk

SP 2 Pleszew

SP 1 Koźmin Wlkp.

SP 16 Kalisz

SP Kierzno

SP Grabów

SP Kuźnica Grabowska

 

 

 

      zobacz

6.

9 lutego 2015r

 Godz. 10.00/

Przyjazd ekip

do godz. 9.30

Hala Sportowa

SP 11 w Ostrowie Wlkp. ul. Batorego

 

Piłka ręczna chłopców

Zgłoszenie i potwierdzenie udziału do dnia 4.02 br do koordynatora rejonu

Mistrzowie powiatowi

SP Iwanowice

SP 1 Koźmin Wlkp.

SP 3 Kępno

SP Kowalew

SP Grabów

SP 11 Ostrów Wlkp.

SP 9 Ostrów Wlkp.

 

 

 

          zobacz

7.

 12 lutego 2015r

 Godz 10.00

 Hala KOSiR

      w Kępnie

 Piłka ręczna

     dziewcząt

 Zgłoszenie i potwierdzenie udziału do dnia 6.02 br do koordynatora rejonu

 Mistrzowie powiatowi

SP 1 Kępno

SP 3 Kępno

SP Opatówek

SP Kobylin

SP Kowalew

SP Grabów

SP Odolanów

 

 

 

 

       zobacz

8.

 7 marca 2015r

godz 9.30

     Sala SP 17

     w Kaliszu

  ul.H.Sawickiej3B

 Piłka siatkowa

     chłopców

 Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do 2.03.br do koordynatora rejonu

 Mistrzowie powiatowi:

SP 17 Kalisz

SP 18 Kalisz

SP Raszków

SP 2 Pleszew

SP 8 Krotoszyn

SP Stawiszyn

SP Grabów

 

 

 

          zobacz

9.

 14 marca 2015r

 Godz 9.30

   Sala SP 17

    w Kaliszu

ul.H.Sawickiej 3B

 Piłka siatkowa dziewczat

 Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do

 5 .03 br do koordynatora rejonu

 Mistrzowie powiatowi:

SP 17 Kalisz

SP 18 Kalisz

SP 7 Krotoszyn

SP 1 Pleszew

SP Janków Przygodzki

SP Stawiszyn

SP 3 Ostrzeszów

SP Nowa Wieś Książęca

 

 

 

        zobacz

10.

    20 marca 2015r

Przyjazd i weryfikacja w godz 9.00-9.30

       Godz 10.00 rozpoczęcie zawodów

 

  sala ZSP Nr 3

        Pleszew ul.Krzywoustego 4

     AEROBIK

    GRUPOWY

 Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do dnia 16.03.br

do koordynatora rejonu

 Po 3 zespoły z powiatu

SP 8 Krotoszyn

SP 10 Kalisz

SP 17 Kalisz

SP Nowe Skalmierzyce

SP 3 Pleszew

SP 2 Pleszew

SP Kobyla Góra

 

11.

 16 kwietnia 2015r

    godz 10.00

 Sala sportowa w Gorzycach

 / ostrowski /

  UNIHOKEJ

    dziewcząt

 Zgłoszenia do dnia 10.04 br do koordynatora rejonu

 Mistrzowie powiatowi

SP Biadki

SP Słupia

SP Łęka Mroczeńska

SP Raszków

SP Kowalew

SP Doruchów

SP Zbiersk

SP Gorzyce Wielkie

 

 

 

        zobacz

12.

 17 kwietnia 2015r

   Godz 10.00

 Sala sportowa w Gorzycach

 / ostrowski /

  UNIHOKEJ

    chłopców

 Zgłoszenia do dnia 10.04 br do koordynatora rejonu

 Mistrzowie powiatowi

SP 1 Koźmin Wlkp.

SP Słupia

SP Łęka Mroczeńska

SP Gorzyce Wielkie

SP Kowalew

SP Mikstat

SP Raszków

 

 

 

      zobacz

13.

 22 kwietnia 2015r

   Godz 10.00

    Sala SP 1 w Ostrowie Wlkp.

ul. Partyzancka 15

 Piłka koszykowa

      dziewcząt

 Zgłoszenia do dnia 17.04 do koordynatora rejonu

 Mistrzowie powiatowi:

SP 1 Ostrów Wlkp.

SP 3 Kępno

SP 8 Krotoszyn

SP Iwanowice

SP 1 Pleszew

 

 

     zobacz

14.

 23 kwietnia 2015r

   Godz 10.00

    Sala SP 1 w Ostrowie Wlkp.

ul. Partyzancka 15

Piłka koszykowa chłopców 

 Zgłoszenia

         jw.

 Mistrzowie powiatowi:

SP 1 Ostrów Wlkp.

SP 8 Krotoszyn

SP Trzcinica

SP Iwanowice

SP 1 Pleszew

 

 

 

    zobacz

15.

 19 maja 2015r

    Godz 10.00

 

 

 

 

 

  Godz 13.00

   Stadion w Ostrowie Wlkp.

      4 bój LA

  dziewczynki

 

 

 

 

 

 4 bój LA chłopcy

 Zgłoszenia do dnia 15.05.2014r do koordynatora rejonu.

 oraz na adres

walczak48@interia.pl 

 Po 2 zespoły z powiatu

Dziewcząt:

SP Gizałki            1103 pkt

SP Kowalew           869 pkt

SP 3 Kępno

SP Bralin

SP Doruchów         956pkt

SP Niedźwiedź       868pkt

SP 8 Krotoszyn   1144pkt

SP Kobierno          869pkt

SP Opatówek       972pkt         

 

Chłopców:

SP 2 Pleszew           817 pkt

SP Kościelna Wieś  756pkt

SP 3 Kępno

SP Bralin

SP 2 Ostrzeszów      945pkt

SP 1 Ostrzeszów      794pkt

SP N.Skalmierzyce 950pkt

SP Sulmierzyce

SP 8 Krotoszyn

SP Opatówek          759pkt

 

 

 

 

 

     zobacz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      zobacz

16.

 

 

 

 

 

 

17.

 

 

 

 

 

 

18.

 

 

 

 

 

 

19.

 

 

 

 

 

 

20.

 

 

 

 

 

 

 

 

© - 2014
SZS „WIELKOPOLSKA” ®