KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH KALISZ

W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

SZKOŁY PODSTAWOWE

 

LP

DATA

PROPOZYCJA

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY - SZKOŁY/POWIATY

KOMUNIKATY

  1.  

13.11.2013

Godz 10.00

Gimnazjum

Siedlików/ostrzeszowski/

Drużynowy

 tenis stołowy dz

Zgłoszenia do dnia

8.11.br do koordynatora rejonu

Po 2 drużyny z powiatu

SP Łęka Mroczeńska

SP Łęka Opatowska

SP Zduny

SP 8 Krotoszyn

SP 6 Kalisz

SP 18 Kalisz

SP Gizałki

SP Gołuchów

SP Daniszyn

SP Rososzyca

SP Czajków

SP Grabów

SP Moskurnia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  zobacz

  1.  

14.11.2013

Godz 10.00

Gimnazjum Siedlików

/ostrzeszowski/

Drużynowy

Tenis stołowy chł

Zgłoszenia j/w

Po 2 drużyny z powiatu

SP Trzebień

SP Słupia

SP Zalesie Małe

SP Zduny

SP 17 Kalisz

SP 6 Kalisz

SP Taczanów

SP Gizałki

SP Rososzyca

SP Daniszyn

SP Siedlików

SP Czajków

 

 

 

 

 

 

 

  zobacz

  1.  

19.11.2013

Godz 10.00

Gimnazjum Rozdrażew

/krotoszyński/

Drużynowy badminton

dziewcząt

Zgłoszenia do dnia 15.11.2013r do koordynatora rejonu

Po 2 drużyny z powiatu

SP Rozdrażew

SP 8 Krotoszyn

SP 1 Ostrów Wlkp.

SP 1 Pleszew

SP 2 Pleszew

SP 5 Ostrów Wlkp.

 

 

 

 

  zobacz

  1.  

20.11.2013

Godz 10.00

Gimnazjum Rozdrażew

/krotoszyński/

Drużynowy badminton

chłopców

Zgłoszenia j/w

Po 2 drużyny z powiatu

SP 8 Krotoszyn

SP Rozdrażew

SP 1 Ostrów Wlkp.

SP 5 Ostrów Wlkp.

SP Kowalew

SP 2 Pleszew

SP 18 Kalisz

 

 

 

 

 

  zobacz

  1.  

28.11.2013r

Godz 10.00

Hala Sportowa w Kobylinie / krotoszyński/

Halowa Piłka Nożna

Zgłoszenia do dnia 25.11.br do koordynatora rejonu

Mistrzowie powiatowi

SP 5 Krotoszyn

SP Kobylin

SP Gorzyce

SP Lenartowice

SP Kierzno

SP 17 Kalisz

SP 1 Ostrzeszów

SP Koźminek

 

 

 

 

 

 

 

   zobacz

  1.  

29.01.2014

 godz 10.00

 Rozdrażew

/krotoszyński /

Piłka ręczna dziewcząt

Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do dnia 24.01 do koordynatora rejonu

Mistrzowie powiatowi

SP Rozdrażew

SP Opatówek

SP Kraszewice

SP Gołuchów

SP Odolanów

SP 3 Kępno

SP 1 Kępno

SP Mokronos

 

 

 

 

 

   zobacz

  1.  

 27.01.2014

  godz 10.00

  Kalisz ZS Nr 7

    ul. Karpacka

 Piłka ręczna

   chłopców

Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do dnia 22.01 do koordynatora rejonu

Mistrzowie powiatowi

SP 1 Koźmin Wlkp.

SP Opatówek

SP Kraszewice

SP 10 Kalisz

SP 9 Ostrów Wlkp.

SP Czermin

SP 3 Kępno

SP 12 Kalisz

 

 

 

 

 

  zobacz

  1.  

   4 marca

  godz 10.00

Ostrzeszów sala Gim 2

ul. Piastowska

Piłka siatkowa dziewcząt

Zgłoszenia do koordynatora rejonu do dnia 21.02 br

Mistrzowie  powiatowi

SP 17 Kalisz

SP 7 Krotoszyn

SP Janków Przygodzki

SP Stawiszyn

SP 2 Ostrzeszów

SP 18 Kalisz

SP Gołuchów

SP 3 Kępno

 

 

 

 

 

  zobacz

  1.  

 6 marca.2014

   Godz 10.00

Krotoszyn ZS Nr 1

  ul.Jagiełły

Piłka siatkowa chłopców

Zgłoszenia do koordynatora rejonu do dnia 20.02 br

Mistrzowie  powiatowi

SP 7 Krotoszyn

SP 8 Krotoszyn

SP 18 Kalisz

SP Stawiszyn

SP Grabów

SP SO EDUKATOR

Ostrów Wlkp.

SP 2 Pleszew

SP Bralin

 

 

 

 

  zobacz

  1.  

    19 marca

  Przyjazd ekip

  i weryfikacja

    9.00-9.30

   Kalisz OSRiR

    ul.Łódzka 29

AEROBIK

Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do koordynatora rejonu do dnia 28.02 br

Po 3 drużyny z powiatu

SP  Bralin

SP Kobyla Góra

SP 1 Pleszew

SP 2 Pleszew

SP 3 Pleszew

SP 8 Krotoszyn

SP 17 Kalisz

SP Mycielin

SP Zbiersk

SP N.Skalmierzyce

SP 10 Kalisz

SP Janków Przygodzki

 

 

  zobacz

  1.  

  27 marca

 Godz 9.00

 

 

   

   Finał w Ostrowie Wlkp.

 3 kwietnia

 Godz 10.00

   Kraszewice –

sala Gimnazjum

 

 

 

 

 sala SP 1 Ostrów Wlkp.

    ul.Partyzancka 15

           

 

Koszykówka dziewcząt

Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do koordynatora rejonu do dnia 17.03 br

Sposób przeprowadzenia turnieju opracowany zostanie po uzyskaniu wszystkich zgłoszeń

 

Mistrzowie powiatowi

SP 8 Krotoszyn

SP 1 Pleszew

SP Kraszewice

SP 3 Kępno

Ostrów Wlkp. II

 

Finał z udziałem 3 drużyn

SP 8 Krotoszyn

SP 3 Kępno

 SP 1 Ostrów Wlkp.

 

 

  zobacz

  1.  

  26 marca

 Godz 10.00

 Ostrów Wlkp. SP 1

ul. Partyzancka 15

Koszykówka chłopców

Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do dnia 20.03 do koordynatora rejonu

Mistrzowie powiatowi

SP Kobylin

SP 1 Pleszew

SP Kraszewice

SP 3 Kępno

SP 1 Ostrów Wlkp.

SP 5 Ostrów Wlkp.

 

 

  zobacz

  1.  

  4 kwietnia

 Godz 10.00

  Sala  sportowa

    Gimnazjum

Gorzyce /ostrowski/

Unihokej

         dziewcząt

Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do dnia 24.03 do koordynatora rejonu

Mistrzowie powiatowi

SP 1 Pleszew

SP Słupia

SP Koźmin Wlkp.

 

 

 zobacz

  1.  

  7  kwietnia

 Godz 10.00

   Sala sportowa

      Gimnazjum

Gorzyce / ostrowski/

Unihokej

           chłopców

Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do dnia 24.03 do koordynatora rejonu

Mistrzowie powiatowi

SP 1 Pleszew

SP Łęka Opatowska

SP Gorzyce Wielkie

SP Doruchów

SP 1 Koźmin Wlkp.

 

 

  zobacz

  1.  

22 maja

Godz 10.00

Ostrów Wlkp. Stadion

 4 bój LA

       dziewcząt

Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do dnia 15.05 do koordynatora rejonu

Po 2 drużyny z powiatu

SP 8 Krotoszyn

SP Kobierno

SP 1 Kępno

SP 3 Kępno

 

  1.  

21 maja

Godz 10.00

Ostrzeszów Stadion

4 bój LA chłopców

Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do dnia 15.05 do koordynatora rejonu

Po 2 drużyny z powiatu

SP 8 Krotoszyn

SP Zduny

SP 3 Kępno

SP Bralin

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.