KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH KALISZ

W ROKU  SZKOLNYM 2013/2014

GIMNAZJA

LP

DATA

PROPOZYCJA

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY - SZKOŁY

KOMUNIKATY

  1.  

25.11.2013

Godz 10.00

 Gimnazjum 1

ul. Wrocławska

 Ostrów Wlkp.

Drużynowy badminton dz i chł

Zgłoszenia do dnia 20.11.2013 do koordynatora rejonu

Po 2 drużyny z powiatu

Dziewczynki

Gim Rozdrażew

Gim 4 Krotoszyn

Gim Kowalew

Gim 1 Pleszew

Gim 9 Kalisz

Gim 10 Kalisz

Gim Opatów

Gim 2 Kępno

Gim 2 Ostrzeszów

 

Chłopcy

Gim Rozdrażew

Gim 4 Krotoszyn

Gim Kowalew

Gim 2 Pleszew

Gim 9 Kalisz

Gim 10 Kalisz

Gim Opatów

Gim 2 Kępno

Gim 2 Ostrzeszów

 

 

   zobacz

  1.  

15.11.2013r

Godz 9.00

Rozpoczęcie turnieju.

Hala Sportowa w Gołuchowie

/pleszewski/

Drużynowy tenis stołowy dz i chł

Zgłoszenia i potwierdzenie udziału

Do dnia 12.11.br do koordynatora rejonu

Po 2 drużyny z powiatu

Dziewczęta

Gim Opatów

Gim Krążkowy

Gim 1 Kalisz

Gim Edukator Kalisz

Gim Rozdrażew

Gim Zduny

Gim Gizałki

Gim Gołuchów

Gim Siedlików

Gim Czajków

Gim Koźminek

Gim Korzeniew

Gim Sieroszewice

Gim Raszków

Chłopcy

Gim Perzów

Gim Mroczeń

Gim 1 Kalisz

Gim 10 Kalisz

Gim Kobylin

Gim Koźmin Wlkp.

Gim Gizałki

Gim 3 Pleszew

Gim Siedlików

Gim Mikstat

Gim Koźminek

Gim Korzeniew

Gim Lamki

Gim Wierzbno

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    zobacz

  1.  

27.11.2013r

Godz 10.00

Hala Kalisz ARENA

ul.H.Sawickiej 22

Halowa Piłka Nożna

Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do koordynatora rejonu do dnia 20.11

Mistrzowie Powiatowi

Gim Zbiersk

Gim 9 Kalisz

Gim 4 Kalisz

Gim Odolanów

Gim Gołuchów

Gim 2 Kępno

Gim Mikstat

Gim 4 Krotoszyn

 

 

 

 

 

 

  zobacz

  1.  

 30.01.2014

Godz 10.00

Kępno sala KOSiR

   Piłka ręczna

     dziewcząt

Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do dnia 24.01. do koordynatora rejonu

Mistrzowie powiatowi

Gim Rozdrażew

Gim Kraszewice

Gim Gołuchów

Gim 1 Kępno

Gim Odolanów

 

  1.  

  20.lutego

 Godz 10.00

 

  Ostrów Wlkp.

   Gim Nr 4 ul.Krotoszyńska

    Piłka ręczna

      chłopców

Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do dnia 24.01 do koordynatora rejonu

Mistrzowie powiatowi

Gim Rozdrażew

Gim 2 Ostrów Wlkp.

Gim Kraszewice

Gim 1 Kalisz

Gim 2 Kępno

Gim Opatówek

Gim Broniszewice

Gim 4 Ostrów Wlkp.

 

 

   zobacz

  1.  

  26.02.2014

godz 10.00

/przyjazd ekip godz 9.00/

   Kalisz Hala

„ARENA” ul. H.Sawickiej 22-24

   Piłka siatkowa

      dziewcząt

Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do dnia 20.02 do koordynatora rejonu

Mistrzowie powiatowi

Gim 9 Kalisz

Gim 10 Kalisz

Gim 1 Pleszew

Gim Doruchów

Gim 4 Krotoszyn

Gim Stawiszyn

Gim Rychtal

Gim Janków Przygodzki

 

 

 

 

  zobacz

  1.  

 27.02.2014

 Godz 10.00

/przyjazd ekip godz 9.00/

   Kalisz Hala

„ARENA” ul. H.Sawickiej 22-24

   Piłka siatkowa

       chłopców

Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do dnia 20.02 do koordynatora rejonu

Mistrzowie powiatowi

Gim 1 Kalisz

Gim 9 Kalisz

Gim Gołuchów

Gim Grabów

Gim 3 Krotoszyn

Gim Rusów

Gim Odolanów

Gim 1 Kępno

 

 

  zobacz

  1.  

   19 marca

 Przyjazd ekip

  i weryfikacja

  10.00-10.30

 Kalisz OSRiR

  ul. Łódzka 29

     AEROBIK

Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do koordynatora rejonu do dnia 28.02

 Max 3 drużyny

     z powiatu

Gim 2 Ostrzeszów

Gim Kobyla Góra

Gim 1 Pleszew

Gim 2 Pleszew

Gim 3 Pleszew

Gim 9 Kalisz

Gim Zbiersk

Gim Korzeniew

Gim 7 Kalisz

Gim Janków Przygodzki

 

 

   zobacz

  1.  

  13  marca

 Przyjazd ekip   godz 9.15

  Ostrów Wlkp.

    Gim Nr 3 

  ul .Tuwima

   Koszykówka

     dziewcząt

Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do dnia 28.02 do koordynatora rejonu

Mistrzowie powiatowi

 Ostrów Wlkp. I, II

Gim Rychtal

Gim 2 Krotoszyn

Gim 1 Pleszew

Gim 1 Kalisz

Gim Brzeziny

Gim Kraszewice

 

 

   zobacz

  1.  

  20  marca

 Przyjazd ekip   godz 9.15

    Ostrów Wlkp. Gim 3 ul.Tuwima

   Koszykówka

       chłopców

Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do dnia 28.02 do koordynatora rejonu

Mistrzowie powiatowi

Gim 7 Kalisz

Gim Bralin

Gim 1 Pleszew

Gim Brzeziny

Gim Kraszewice

Ostrów Wlkp. I,

 

 

   zobacz

  1.  

 10 kwietnia

 Godz 10.00

 Gorzyce Wielkie

/ ostrowski /

  UNIHOKEJ

     dziewcząt

Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do dnia 31.03 do koordynatora rejonu

Mistrzowie powiatowi

Gim Czermin

Gim Rozdrażew

Gim Opatów

  

  zobacz

  1.  

11 kwietnia

Godz 10.00

 Gorzyce Wielkie

    /ostrowski/

  UNIHOKEJ

     chłopców

Zgłoszenia do dnia 31.03 do koordynatora rejonu

Mistrzowie powiatowi

Gim Dobrzyca

Gim Chwaliszew

Gim Mroczeń

 

 

  zobacz

  1.  

15 maja 2014

Godz 10.00

     Stadion

 w Ostrzeszowie

 

Indywidualne LA

       dz i chł

Zgłoszenia do dnia 12.05.2014r na adres:

walczak48@interia.pl

Reprezentacje powiatów  3 zaw w  konkurencji

      + 2 sztafety

 

  1.  

   13 maja

Godz 10.00

/przyjazd ekip

Godz 9.15/

 Kalisz Gim Nr 9

ul.H.Sawickiej 22

 

turniej rozegrany zostanie na 2 boiskach równolegle.

    Piłka nożna

 Zgłoszenia i potwierdzenia udziału do dnia 9.05 do koordynatora rejonu

Mistrzowie powiatowi

Gim 9 Kalisz

Gim 2 Kalisz

Gim 2 Kępno

Gim Koźmin Wlkp.

Gim 4 Ostrów Wlkp.

Gim Kraszewice

Gim Szczytniki

Gim Gołuchów

 

  1.  

  28 maja

Godz 10.00

  Kalisz boiska

    Gim Nr 9 ul.H.Sawickiej 22 

Siatkówka plażowa

       chłopców

         

 Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do dnia 23.05 do koordynatora rejonu

Po 2 drużyny z powiatu

Gim 9 Kalisz

Gim 1 Kalisz

Gim Janków I

Gim Stawiszyn

Gim 4 Krotoszyn

Gim Zduny

Gim 2 Ostrzeszów

Gim Grabów

Gim Janków Przygodzki

Gim Wierzbno

 

  1.  

   30 maja

 Godz 10.00

 Kalisz boiska

  Gim Nr 9

ul.H.Sawickiej 22

Siatkówka plażowa

       dziewcząt

 

Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do dnia 23.05 do koordynatora rejonu

Gim9 Kalisz

Gim Rychtal

Gim Perzów

Gim 3 Krotoszyn

Gim 4 Krotoszyn

Gim Grabów

Gim 2 Ostrzeszów

Gim Korzeniew

Gim Koźminek

Gim Janków Przygodzki

Gim 1 Ostrów Wlkp.

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.