KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH KALISZ

W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

SZKOŁY PODSTAWOWE

 

LP

DATA

PROPOZYCJA

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY - SZKOŁY/POWIATY

KOMUNIKATY

  1.  

17.10. 2012

    godz 10.00

 Sala sportowa

     w Siedlikowie

 ( ostrzeszowski )

 Drużynowy tenis stołowy dziewcząt

 Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do koordynatora rejonu do dnia 12.10.2012r

 Po 2 drużyny z powiatu.

SP8Krotoszyn

SP Roszki

SP Gizałki

SPGołuchów

SPRososzyca

SP Daniszyn

SP2 Kalisz

SP9 Kalisz

SP Czajków

SP Mikstat

SP Trębaczów

zobacz

 

  1.  

18.10.2012

      godz 10.00

   Sala sportowa

  w Siedlikowie

( ostrzeszowski )

 Drużynowy tenis stołowy chłopców

 Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do koordynatora rejonu do dnia 12.10.2012r

 Po 2 drużyny z powiatu

SP Zduny

SP8Krotoszyn

SP Dobrzyca

SPKościelnaW

SPRososzyca

SPTarchały W

SP6 Kalisz

SP9 Kalisz

SP Doruchów

SP Siedlików

zobacz

 

  1.  

20.11.2012r

 Godz 10.00

    Hala CSiR

     Krotoszyn

    ul. Młyńska

   Drużynowy

  badminton dz.

 Zgłoszenia do dnia

      16.11. br do

 koordynatora rejonu

 Po 2 drużyny z powiatu

 SP5 Ostrów Wlkp.

 SP Gostyczyna

 SP 8 Krotoszyn

 SP Smolice

 SP 1 Kępno

 SP Hanulin

 Ostrzeszów I, II

 SP 1 Pleszew

 SP Gizałki

  zobacz

  1.  

   23.11.2012

     godz 10.00

    Hala CSiR

   w Krotoszynie

    Drużynowy

   badminton chł

  Zgłoszenia do dnia

     16.11 br do

  koordynatora rejonu

 Po 2 drużyny z powiatu

 SP 5 Ostrów Wlkp.

 SP 9 Ostrów Wlkp.

 SP 8 Krotoszyn

 SP Smolice

 SP Hanulin

 SP 1 Kępno

 Ostrzeszów I, II

 SP Kowalew

 SP Taczanów

   zobacz

  1.  

   1.12.2012

Godz. 10.00

 Hala SP 17 Kalisz  ul. H.Sawickiej  3b

 Halowa Piłka

        Nożna

 Zgłoszenia do dnia

      26.11.br do koordynatora rejonu

 Mistrzowie powiatowi

 SP 8 Krotoszyn

 SP 3 Kępno

 SP 9 Ostrów Wlkp.

 SP 17 Kalisz

 SP 18 Kalisz

 SP Stawiszyn

 SP Kraszewice

 SP Dobrzyca

 

 

    zobacz

  1.  

 14 lutego 2013r

   Godz 10.00

 KOSiR Kępno

 Piłka ręczna dz.

 Zgłoszenia do dnia 8.02.2013r do koordynatora rejonu

 Mistrzowie powiatowi

 Kępno I, II

 SP 12 Kalisz

 SP Mokronos

 SP Kucharki

 SP 3 Kępno

 SP 1 Kępno

 SP Kraszewice

 SP Iwanowice

 

 

 

 

 

 

  zobacz

  1.  

 18 lutego 2013

   Godz 11.00

    Ostrów Wlkp.

   sala Gim JP II

  ul. Waryńskiego

 Piłka ręczna chł.

 Zgłoszenia do koordynatora rejonu do dnia 31.01.2013r

 Mistrzowie powiatowi

 SP 9 Ostrów Wlkp.

 SP 11 Ostrów Wlkp.

 SP 3 Kępno

 SP 3 Koźmin Wlkp.

 SP Chocz

 SP 17 Kalisz

 SP Kraszewice

 SP Opatówek

 

 

 Im

 

 

 IIm

 

 

 

   zobacz

  1.  

  9 kwietnia

 Godz 10.00

SP1 Koźmin Wlkp.

      ul. Glinki

   

      Unihokej dz.

 Zgłoszenia do dnia

    13.02.2013r do

 koordynatora rejonu

 

 UWAGA Termin może być przesunięty na późniejszy jeżeli będą wnioski od uczestników.

 Mistrzowie powiatowi

 SP 1 Pleszew

 SP Łęka Opatowska

 SP Gorzyce Wielkie

 SP Doruchów

 SP Zbiersk

 SP 1 Koźmin Wlkp.

 SP Biadki

 

 

 

 

 

 

    zobacz

  1.  

   10 kwietnia

   godz 10.00

SP1  Koźmin Wlkp

      ul. Glinki.

    Unihokej chł.

 Zgłoszenia do dnia

    13.02.2013r do

   koordynatora rejonu

 

UWAGA jak wyżej

 Mistrzowie powiatowi

 SP Dobrzyca

 SP Łęka Mroczeńska

 SP Doruchów

 SP Gorzyce Wielkie

 SP Zbiersk

 SP 1 Koźmin Wlkp.

 SP 8 Krotoszyn

 

 

 

   zobacz

  1.  

 2 marca 2013

 Godz 10.00

 Kalisz sala SP 17

Ul. H. Sawickiej 3b

  Piłka siatkowa

     Chłopców

Zamiana z uwagi na rozgrywki klubowe

 Zgłoszenia do dnia 25.02.2013r do koordynatora rejonu

 Mistrzowie powiatowi

 Krotoszyn I, II

 SP 6 Ostrów Wlkp.

 SP Grabów

 SP 1 Pleszew

 SP 7 Krotoszyn

 SP 8 Krotoszyn

 SP Rychtal

 SP Stawiszyn

 SP 18 Kalisz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    zobacz

  1.  

 9 marca 2013r

 Godz 10.00

 Kalisz sala SP 17

ul. H.Sawickiej 3b

 Piłka siatkowa

      dziewcząt

 Zgłoszenia do dnia

  25 lutego.2013r do koordynatora rejonu

 Mistrzowie powiatowi

 Kalisz I, II

 SP Grabów

 SP Janków Przygodzki

 SP 1 Pleszew

 SP 17 Kalisz

 SP 18 Kalisz

 SP Nowa Wieś Książęca

 SP 8 Krotoszyn

 SP Stawiszyn

 

 

 

 

 

 

 

    zobacz

  1.  

13 marca  2013

  Weryfikacja

 godz 9.00-9.30

   Rozpoczęcie zawodów g 10.00

  OSRiR Kalisz

    ul.Łódzka 29

     AEROBIK

  

 Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do dnia 28 lutego 2013

Do koordynatora rejonu

 Po 3 drużyny z powiatu

 SP N.Skalmierzyce

 SP Janków Przygodzki

 SP 1 Pleszew

 SP 2 Pleszew

 SP 3 Pleszew

 SP 1 Kępno

 SP 10 Kalisz

 SP 17 Kalisz

 SP Mycielin

 SP Tłokinia

 

  1.  

 27 marca 2013r

 Godz 10.00

  Kraszewice

 Koszykówka

    dziewcząt

 Zgłoszenia do dnia 11.03.2013r do koordynatora rejonu

  Finał I Ostrów- 1 z turnieju

 

 SP 3 Kępno

 SP 4 Krotoszyn

 SP 1 Pleszew

 SP Kraszewice

 Ostrów Wlkp. II

 SP Iwanowice

 

 

  

 

     zobacz

  1.  

 26 marca 2013r

 Godz 10.00

 Kraszewice

 Koszykówka

      chłopców

 Zgłoszenia do dnia

    11.03.2013r do

  koordynatora rejonu

 Finał I Ostrów -1 z turnieju

 

 SP 3 Kępno

 SP 8 Krotoszyn

 SP 1 Pleszew

 SP Kraszewice

 SP 5 Ostrów Wlkp. II

 

 

 

     zobacz

  1.  

13 maja . 2013r 

    godz 10.00

   Ostrów Wlkp.

Stadion KS STAL

ul. Kusocińskiego

      4 bój LA

     dziewcząt

  Zgłoszenia do dnia

      10.05.2013r

 walczak48@interia.pl

    Po 2 drużyny z powiatu

 SP 12 Kalisz

 SP 17 Kalisz

 SP 4 Krotoszyn

 SP 8 Krotoszyn

 SP 3 Kępno

 SP 1 Kępno

 SP 2 Ostrzeszów

 SP Niedźwiedź

 

 

 

 

 

     zobacz

  1.  

 14 maja 2013r

  Godz 10.00 

    Ostrów Wlkp.

Stadion KS STAL

ul. Kusocińskiego

      4 bój LA

       chłopcy

 Zgłoszenia do dnia

      10.05.2013r

           j.w

    Po 2 drużyny z powiatu

 SP 16 Kalisz

 SP 8 Krotoszyn

 SP 4 Krotoszyn

 SP 3 Kępno

 SP Laski

 SP 1 Ostrzeszów

 SP 2 Ostrzeszów

 

 

 

 

 

 

 

 

     zobacz

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

 

© - 2012
SZS „WIELKOPOLSKA” ®