KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH KALISZ

W ROKU  SZKOLNYM 2012/2013

GIMNAZJA

LP

DATA

PROPOZYCJA

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY - SZKOŁY

KOMUNIKATY

  1.  

16 10.2012 !!!

Godz 9.00

 Zmiana terminu

 Przepraszam

 

 Hala Sportowa

 w Gołuchowie

 Drużynowy tenis

 stołowy dziewcząt

 Zgłoszenia do dnia 5.10.2012r do koordynatora rejonu

 Po 2 drużyny z powiatu

Gim Korzeniew

G 4 Krotoszyn

G Zduny

G 1 Kalisz

G 3 Kalisz

G Bralin

G Opatów

G Siedlików

G Czajków

G Gołuchów

G Gizałki

G Lamki

G Sośnie

zobacz

  1.  

 16.10.2012

 Godz 9.00

 

Zmiana terminu

 Przepraszam

 

  Hala Sportowa

    Gołuchów

 Drużynowy tenis

 stołowy chłopców

Zgłoszenia do dnia 8.10.2012r do koordynatora rejonu

 Po 2 drużyny z powiatu

 Gim Blizanów

 Gim Korzeniew

G Kobylin

G Zduny

G 9 Kalisz

G 10 Kalisz

 G Bralin

 G 2 Kępno

 G Czajków

 G Siedlików

 G Gizałki

 G Gołuchów

 G Lamki

 G Wierzbno

  1.  

 19.11.2012

 Godz 9.00

 Ostrów Wlkp.

 Gim Nr 1

ul.Wrocławska

   Drużynowy

  Badminton dz

Zgłoszenia do dnia

10.11.2012r do koordynatora rejonu

 Po 2 drużyny z powiatu

 Gim Rozdrażew

 Gim 4 Krotoszyn

 Gim 2 Kępno

 Gim Kowalew

 Gim Taczanów

 Gim 1 Ostrów Wlkp.

 Gim N.Skalmierzyce

 Gim Nr 2 Ostrzeszów

 

zobacz

  1.  

  19.11.2012r

 Godz 9.00

 Ostrów Wlkp.

 Gim Nr 1

ul.Wrocławska

    Drużynowy

   badminton chł

Zgłoszenie do dnia 10.11.2013r do koordynatora rejonu

 Po2 drużyny z powiatu

 Gim Rozdrażew

 Gim 4 Krotoszyn

 Gim 2 Kępno

 Gim Kowalew

 Gim Taczanów

 Gim 1 Ostrów Wlkp.

 Gim N.Skalmierzyce

 Gim Nr 2 Ostrzeszów

 

  1.  

  30.11.2012r

  Godz 9.30

 

   Kalisz Hala

      ARENA

ul.H.Sawickiej 22

Halowa Piłka Nożna

 Zgłoszenia do dnia

    17.11.2012r do koordynatora rejonu

 Mistrzowie powiatowi

 Gim 2 Kępno

 Gim Kobylin

 Gim Stawiszyn

 Gim 9 Kalisz

 Gim 10 Kalisz

 Gim Kraszewice

 Gim Gołuchów

  

 

 

   zobacz

  1.  

 7 lutego 2013r

 Godz 10.00

 KOSiR Kepno

 Piłka Ręczna Dz

 Zgłoszenia do dnia

   31.01.2013r do koordynatora rejonu

 Mistrzowie powiatowi

 Kępno I, II

 Gim 1 Kępno

 Gim 2 Kępno

 Gim Broniszewice

 Gim Rozdrażew

 Gim Kraszewice

 

 

  1.  

 7 lutego.2013r

   Godz 10.00

 

 

 Eliminacje gr A

   30.01.2013

   Godz 12.00

 

Eliminacje gr B

   30.01.2013

   Godz 10.00

 

 

 

   sala ZSTE

 Ostrów Wlkp.

  ul. Kantaka 6

 

 

 

  Kalisz ZS Nr 7

    ul. Karpacka

 

   

    Hala Sportowa

    Koźmin Wlkp.

 Piłka Ręczna Chł

 Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do dnia 28.01.2013r

 do koordynatora rejonu

 Finał  3 drużyn”

 Gim im.JP II

              Ostrów Wlkp

     Gim 7 Kalisz

     Gim Koźmin Wlkp.

 

 El. Gr A / Gim 7 Kalisz

                Gim Chocz

          Gim Kraszewice

 

El. Gr B / Gim Koźmin

       Gim 4Ostrów Wlkp

           Gim 1 Kępno

 

 Im   zobacz

 

 IIm

 IIIm

 

 Im

 IIm

 Nie stawił się !

 

 Im

 IIm

 IIIm

 

  1.  

 15 lutego 2013

   godz 10.00

   Ostrów Wlkp.

  Sala Gim Nr 3

    ul. Tuwima

 Koszykówka

     dziewcząt

 Zgłoszenie do dnia

    2.02.2013r do

 koordynatora rejonu

 Mistrzowie powiatowi

 Ostrów Wlkp. I, II

Gim Nr 3 Ostrów Wlkp.

Gim JP II Ostrów Wlkp

 Gim 4 Krotoszyn

 Gim 7 Kalisz

 Gim Kraszewice

 Gim 1 Kępno

 

 

 Im

 

 

 

    zobacz

  1.  

 14 lutego 2013

    Godz 10.00

 

  

Grupa A

 Godz 10.00

 

 

 

   Grupa B

 Godz 10.00

 

 

  

   Ostrów Wlkp.

 sala ul. Tuwima

 

 

   sala Gim 3

   ul. Tuwima

 

 

 

 sala Gim JP II

 ul.Waryńskiego

  

  

 Koszykówka

        Chłopców

 

UWAGA! Turnieje półfinałowe zostają odwołane. Odbędzie się finał 1 dniowy z udziałem wszystkich drużyn.

 Zgłoszenia do dnia 31.01.2013r do koordynatora rejonu

 

Z uwagi na wnioski drużyn, podział na grupy eliminacyjne dokonany zostanie w dniu zawodów

w Gim Nr 3  godz 9.30.

 W przypadku  nie stawienia się wszystkich ekip, system zostanie zmieniony.

 Finał 3 drużyny :

 Gim 3 Ostrów Wlkp. I

 1A, 1B

 

  Gim4 Kalisz

  Gim 3Pleszew

  Gim 4 Krotoszyn

  Gim  Kraszewice

 Gim JP II Ostrów Wlkp.

  Gim  Trzcinica

  Gim Opatówek

  

    zobacz

  1.  

 27 lutego 2013

   Godz 11.00

 

 

    El. Gr A

   20 lutego

 Godz 11.00

 

     El gr B

    22 lutego

  godz 10.00

   

     El. Gr C

    19 lutego

  godz 11.00

  Kalisz  Gim 9

ul. H.Sawickiej 22

 

 

Kalisz sala Gimnazjum Nr 9

ul. H. Sawickiej 22-24

 

Gim 3  Krotoszyn

    ul.Jagiełły

 

      

Kalisz ZS Nr 10

Ul. Podmiejska 9

  Piłka siatkowa

     Dziewcząt

 

 Organizator nie zapewnia piłek do rozgrzewki

 Zgłoszenia do dnia

     15.02.2013r

do koordynatora rejonu

 

 Finał 3 drużyny:

 Gim 9 Kalisz

 Gim 10 Kalisz

 Gim Bralin

 

 Gr A: Gim 9 Kalisz

          Gim Gołuchów

          Gim Russów

Gr B: Gim 3 Krotoszyn

          Gim Grabów

          Gim Bralin

   Gr C : Gim 10 Kalisz

          Gim 4 Krotoszyn

 Gim Janków Przygodzki

 

    zobacz

  1.  

26 lutego 2013r

   Godz 11.00

    

    El gr A

  18 lutego

 godz 11.00

 

     El. Gr B

   21 lutego

  godz 10.00

 

     El gr C

19 lutego 2013r

 Godz 10.30

 

 

  

 Gim 9 Kalisz

 ul.H.Sawickiej 22

 

 

Gim 3 Krotoszyn

   ul. Jagiełły

 

 

     Gimnazjum

   Brzeziny/kaliski/

 Piłka siatkowa

   Chłopców

 

   Organizator nie

  zapewnia piłek do

      rozgrzewki

 Zgłoszenia do dnia

    15.02.2013r do

  koordynatora rejonu

 Finał 3 drużyny:

 Gim 9 Kalisz

 Gim 3 Krotoszyn

 Gim Brzeziny

 

 

 Gr A / Gim 9 Kalisz I

      Gim Kościelna Wieś

      Gim Odolanów

 Gr B : Gim 3 Krotoszyn

           Gim 2 Kępno

           Gim Grabów

  Gr C :Gim Brzeziny

         Gim 10 Kalisz

         Gim 4 Krotoszyn

    

 

  zobacz

 

 

 

 

 Im

 IIm

 IIIm

 Im

 IIIm

 IIm

 Im

 IIm

 IIIm

 

  1.  

 13 marca 2013

  Weryfikacja

 Godz 10-10.30

 

  OSRiR  Kalisz

    ul.Łódzka 29

 Aerobik grupowy

 

 Zgłoszenia do dnia 

    28.02.2013r do

  koordynatora rejonu

 Po 3 drużyny z powiatu

 Gim Janków Przygodzki

 Gim 2 Pleszew

 Gim 3 Pleszew

 Gim Kobyla Góra

 Gim 2 Ostrzeszów

 Gim 1 Kalisz

 Gim 7 Kalisz

 Gim 9 Kalisz

 Gim  Korzeniew

 Gim Godziesze

 

 

  1.  

10 kwietnia

 Godz 10.00

 Gorzyce Wielkie

/ ostrowski / sala

    sportowa

  Gimnazjum

 UNIHOKEJ

    dziewcząt

 Potwierdzenie udziału do dnia 15 marca 2013r do koordynatora rejonu.

 Gim Broniszewice

 Gim Brzeziny

 Gim Chwaliszew

 Gim Opatów

 Gim Mikorzyn

 

 

    zobacz

  1.  

11 kwietnia godz 10.00

 Sala Gimnazjum

Gorzyce Wielkie

 / ostrowski /

 UNIHOKEJ

       chłopcy

 Potwierdzenie udziału

      jak wyżej

 

 Gim Chocz

 Gim Doruchów

 Gim Zbiersk

 Gim Rozdrażew

 Gim Opatów

 Gim Mroczeń

 

 

 

 

 

    zobacz

  1.  

 15 maja 2013r

   Godz 10.00

     Brak

  możliwości zmiany terminu

 

       Kalisz

      ORLIK 

  ul.Podmiejska

 Zbiórka drużyn

  w Gim 9 Kalisz

 ul. H. Sawickiej 

     godz 9.00

    Piłka nożna

 Potwierdzenie udziału do dnia 13.05 do koordynatora rejonu

 Mistrzowie powiatowi

 Kalisz I, II

 Gim Gołuchów

 Gim Nr 2 Kępno

 Gim Brzeziny

 Gim Sośnie

 Gim Mikstat

 Gim 9 Kalisz

 Gim 10 Kalisz

 Gim Kobylin

 

 

 

 

 

 

 

    zobacz

  1.  

 23 maja 2013

   Godz 10.00

     Stadion

 w Ostrzeszowie

 

 Indywidualna LA

 Zgłoszenia do dnia 20.05 na adres:

walczak48@interia.pl

Z podaniem: imię, nazwisko, rok ur, konkurencja wynik

 Reprezentacje powiatów max 3 w konkurencji. + 2 sztafety

 

 

 

 

   zobacz

  1.  

   27 maja

  godz 10.00

     Boiska

  Gim Nr 9

     Kalisz ul.H.Sawickiej

 22-24

 Siatkówka plażowa

        Dziewcząt

         

 Zgłoszenia do dnia

        25.05 do koordynatora rejonu

 Po 2 drużyny

             z powiatu

 G Janków Pierwszy

 G Blizanów

 G Bralin

 G Perzów

 G Gołuchów

 G Gizałki

 G 2 Ostrzeszów

 G Grabów

 G 9 Kalisz

 G 10 Kalisz

 G 4 Krotoszyn

 G 3 Krotoszyn

 G Janków Przygodz

 G Wierzbno

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   zobacz

  1.  

  27 maja

 Godz 10.00

 Boiska

 AKUAPARK

 ul. Sportowa

 Siatkówka Plażowa

        Chłopców

    Zgłoszenia do

   dnia   25.05 do koordynatora rejonu

 Po 2 drużyny

               z powiatu

 Gim Perzów

 Gim Bralin

 Gim Brzeziny

 Gim Stawiszyn

 G Kościelna Wieś

 G Gizałki

 Gim 9 Kalisz

 Gim 10 Kalisz

 G Siedlików

 G Grabów

 G 3 Krotoszyn

 G Zduny

 G Janków Przygodz

 G Wierzbno

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    zobacz

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

 

© - 2012
SZS „WIELKOPOLSKA” ®