KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH KALISZ

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

W ROKU SZKOLNYM 2011/ 2012

 

LP

DATA

PROPOZYCJA

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY  SZKOŁY/POWIAT

KOMUNIKATY

  1.  

30.09.2011

Godz 11.00

Stadion KS „STAL”

Ostrów Wlkp.

 Indywidualna LA

Zgłoszenia do dnia 27.09

Na adres walczak48@interia.pl

 Reprezentacje powiatowe

 max 3 zaw w konk

 i 2 sztafety

 

  1.  

10 listopada

Godz. 10.00

 ZSP Nr 1 w Ostrzeszowie

 Drużynowy

 Tenis stołowy

  dz i chł

 Zgłoszenia do dnia 7.11 br do koordynatora rejonu

 Mistrzowie powiatowi  dz i chł

 dziewcząt

 LO Nr I Kępno

 III LO Ostrów Wlk

ZS Nr 1 Ostrzeszów

ZSE Kalisz

ZSP Nr 1 Krotoszyn

 ZSUG Pleszew

 chłopców

ZSP Nr 1 Kępno

LO Odolanów

ZSP Nr 2 Kalisz

ZS Nr 1 Ostrzeszów

 I LO Krotoszyn

  LO Pleszew

 

  1.  

17 listopada

 Godz. 10.00

 Hala ZSP w Koźminie Wlkp

/ krotoszyński/

 Piłka Ręczna

 dziewcząt

 Zgłoszenia do dnia 10.11.br do koordynatora rejonu

 Mistrzowie   powiatowi

Krotoszyn I i II

 LO Pleszew

 III LO Ostrów Wlk

ZSP Koźmin Wlkp.

I LO Krotoszyn

ZSP Nr 1 Kępno

 

  1.  

29 listopada

godz. 10.00

Ostrów Wlkp.

sala ZSTE

ul. Kantaka 6

Piłka Ręczna

 chłopców

Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do dnia 17.11 do koordynatora rejonu

 Mistrzowie

 Powiatowi

 II LO Kalisz

 ZST Pleszew

 ZSP Koźmin Wlkp.

 ZSP Nr 1 Kępno.

 ZSTE Ostrów Wlkp

 II LO Ostrów Wlkp.

 

  1.  

30 listopada

Godz. 10.00

 ZSP Nr 2

 ul. Przemysłowa

 w Kępnie

 Halowa

 Piłka Nożna

 Zgłoszenie i potwierdzenie udziału do dnia 25.11 br do koordynatora rejonu

 

 LO Pleszew

 I LO Ostrzeszów

 ZSP Nr 2 Kępno

 ZSP Nr 1 Kępno

 III LO Kalisz

 ZST Ostrów Wlkp.

 ZSP Koźmin Wlkp

 I LO Krotoszyn.

 

 

  1.  

   Gr „A”

 25 stycznia

 godz 10.00

 

  

 Gr „B”

 24 stycznia

 godz 10.00

 

 

 

     Finał

 30 stycznia godz 10.00

 sala ZSP Nr 1

    Kępno ul. Sienkiewicza 25

 

 

       ZSTE

 Ostrów Wlkp.

Ul. Kantaka 6

 

 

 

   Ostrów Wlkp.

 Sala KS „STAL”

ul. Kusocińskiego

   Koszykówka

     dziewcząt

   Potwierdzenie

  udziału do dnia

     20.01. br do koordynatora rejonu

  Gr „A”

ZSP Nr 1 Kępno

I LO Krotoszyn

III LO Kalisz

 

Gr „B”

IV LO Ostrów Wlkp

I LO Ostrzeszów

 ZST Pleszew

 

Finał

II LO Ostrów Wlkp

 ZSP Nr  1 Kępno

IV LO Ostrów Wlkp

 

 Im

 III m

 Im

 

 

 Im

 IIIm

 IIm

 

 

 Im

 IIIm

 IIm

  1.  

 El rejonowe

    Gr „A

 26 stycznia

 godz 10.00

 

 

  Gr „B”

26 stycznia

  godz 10.00

 

 

      Finał 

    6 lutego

 godz 10.00

 

     Kalisz sala

II LO ul. Szkolna

 

 

 

 Ostrzeszów

sala Gim Nr 2

  ul.Piastowska

 

 

   Ostrów Wlkp.

 sala KS ”STAL”

ul.Kusocińskiego

   Koszykówka

     chłopców

  Potwierdzenie udziału do dnia 

     20.01.br do koordynatora rejonu

 

       Gr „A”

 II LO Kalisz

 I LO Krotoszyn

  ZST Pleszew

        Gr „B”

 ZSP Nr 1 Kępno

 I LO Ostrów Wlkp.

  I LO Ostrzeszów

 

       Finał

 II LO Ostrów Wlkp

 II LO Kalisz

 I LO Ostrów Wlkp.

 

 

 

 

 

 Im

 IIIm

 IIm

 

 IIIm

 Im

 IIm

 

 

 Im

 IIIm

 IIm

  1.  

El rejonowe

    Gr”A”

  7 lutego

 godz 10.00

 

 

   

   Gr „B”

 3 lutego

 godz 10.00

 

     Gr „C”

    9 lutego

 godz 10.00

 

     Finał

    6 marca

godz 10.00

 

   

 Kalisz sala

 II LO ul.Szkolna

 

 

 

 Krotoszyn

    ZS Nr 1

ul.Mickiewicza

 

    sala  I LO

 ul. Zamkowa

   Ostrzeszów

 

     Kalisz

   sala II LO

   ul. Szkolna

 Piłka siatkowa

      dziewcząt

 Potwierdzenie udziału do dnia 20.01 br do koordynatora rejonu

 

Organizator nie zapewnia piłek do rozgrzewki

 

 

 

 

     Termin jest

          ostateczny.

 

          Gr „A”

 II LO Kalisz

 ZS Godziesze

  I LO Ostrów Wlkp.

 

           Gr „B”

 ZS Nr 1 Krotoszyn

 LO I Kępno

 ZST Pleszew

 

           Gr ‘C”

 I LO Ostrzeszów

 I LO Kalisz

 ZS Nr 2 Krotoszyn

         Finał

   ZST Pleszew

   II LO Kalisz

  I LO Ostrzeszów

 

 

 

 

 Im

 IIIm

  IIm

 

 

  IIm

  IIIm

  Im

 

 

 Im

 IIm

 IIIm

 

  1.  

 El rejonowe

    Gr „A”

 8 lutego

  godz 10.00

 

   

 Gr „B”

    1 lutego godz 10.00

 

     

    Gr „C”

  10.02.12

  godz 10.00

 

   

      Finał

    13 marca

 godz 10.00

 

 

  

 Krotoszyn I LO

  ul. Kołłataja

 

 

      ZSP Nr 1

       Kępno

ul. Sienkiewicza

 

 

 ZSP nr 2 Kalisz

sala „ OLIMPIA”

  ul. Legionów

 

 

 

ZSP Nr 1 Kępno

  ul. Sienkiewicza

 Piłka siatkowa

     chłopców

 Potwierdzenie udziału do dnia 20.01.br do koordynatora rejonu

 

 

 Organizator nie zapewnia piłek do rozgrzewki

     

           Gr „A”

 Krotoszyn I LO

 ZSBE Ostrów Wlkp

  II LO Kalisz

            Gr „B

 ZSP Nr 1 Kępno

 ZSPP Marszew

 I LO Ostrzeszów

            

Gr „C”

 IV LO  Kalisz

 ZSP Nr 2Krotoszyn

 ZS Opatówek

 

      

         Finał :

 ZSP Nr 1 Kępno

 I LO Krotoszyn

 IV LO Kalisz

 

 

 

 Im

 IIm

 IIIm

 

 Im

 IIIm

 Iim

 

 

 Im

 IIm

Nie stawił

Się

 

 

 Im

 IIIm

 IIm

  1.  

 14 marca

 Weryfikacja

11.00-11.30

        Kalisz

   sala OSRiR

   ul.Łódzka 29

      AEROBIK

   Potwierdzenie udziału i zgłoszenia do koordynatora

    rejonu do dnia

       5.03.br

 Do 3 drużyn

        z powiatu

 ZSP Koźmin Wlkp.

 ZSP Nr 1 Kępno

 LO Nr I Kępno

 III LO Ostrów Wlk

I LO Ostrów Wlkp.

II LO Ostrów Wlkp.

 LO Pleszew

 ZST Pleszew

 I LO Ostrzeszów

ZS Nr1  Ostrzeszów

 II LO Kalisz

 III LO Kalisz

 

  1.  

 25 kwietnia

 godz 10.00

 I LO Krotoszyn

 Boisko ORLIK

 ul. Kołłątaja

 Piłka nożna

 Potwierdzenie udziału i zgłoszenia do dnia 20.04.br do koordynatora rejon

II LO Kalisz

ZSP Nr 1 Kępno

ZS Nr 1 Ostrzeszów

ZST Pleszew

ZSP Nr 3 Krotoszyn

I LO Krotoszyn

Powiat  kaliski

III LO Ostrów Wlkp

 

  1.  

 30 maja

Godz 10.00

     Krotoszyn

     Pływalnia

   boiska przy

ul.Ogrodowskiego

      Siatkówka

plażowa dziewcząt

 Potwierdzenie udziału i zgłoszenie do koordynatora rejonu do dnia 25.05

 Po 2 drużyny

    z powiatu

I LO Ostrzeszów

ZS Nr 2 Ostrzeszów

LO Pleszew

ZST Pleszew

II LO Kalisz

IV LO Kalisz

ZS 2 LO Godziesze

ZSP Nr 1 Kępno

LO Nr I Kępno

ZSP Nr 1 Krotoszyn

I LO Krotoszyn

 

  1.  

 31 maja godz 10.00

    Krotoszyn

    pływalnia

   boiska przy

ul.Ogrodowskiego

       Siatkówka

 plażowa chłopców

  Potwierdzenie

       jak wyżej

 Po 2 drużyny

     z powiatu

I LO Ostrzeszów

ZS Nr 1 Ostrzeszów

ZSP PCKU    Marszew

LO Pleszew

ZSP Nr 1 Kępno

ZSP Słupia

ZSE Kalisz

 ZSP Nr 2 Kalisz

 I LO Krotoszyn

ZSP Nr 1 Krotoszyn

 zobacz

  1.  

 2.10.2012

Godz 10.00

  Stadion KS

     „ STAL”

  Ostrów Wlkp.

 Indywidualne LA

 Zgłoszenia z podaniem rok ur. szkoła, konk i wynik

Do dnia 28.09 br na adres:

walczak48@interia.pl

 

Informacje –listy startowe na stronie:

www.muksostrow.pl

 Reprezentacje powiatów.

Max 3 zaw w Kon + 2 sztafety.

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

 

© - 2011
SZS „WIELKOPOLSKA” ®