KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH KALISZ

W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

SZKOŁY PODSTAWOWE

 

LP

DATA

PROPOZYCJA

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY - SZKOŁY/POWIATY

KOMUNIKATY

  1.  

17.11.2011

Godz 10.00

Gimnazjum w Siedlikowie

/ostrzeszowski /

  Drużynowy

  tenis stołowy

  dz i chł

 

 Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do dnia 14.11.br do koordynatora rejonu

 Po 2 drużyny z powiatu

 dz i chł

 Dziewcząt:

 SP Siedlików

 SP Czajków

 SP Kobylin

 SP Rozdrażew

 SP Gizałki

 SP Gołuchów

 SP Łęka Mroczeńska

 SP Trzebień

 SP 17 Kalisz

 SP 9 Kalisz

 SP Moskurnia

 SP Rajsko

 SP Sośnie

 

 Chłopców:

 SP Siedlików

 SP Czajków

 SP Kobylin

 SP Rozdrażew

 SP Dobrzyca

 SP Gizałki

 SP Trębaczów

 SP Łęka Mroczeńska

 SP 9 Kalisz

 SP 6 Kalisz

 SP Bogdaj

 SP Blizanów

 SP Rajsko

 SP Daniszyn

 

 Zobacz

  1.  

23 listopada

Godz 10.00

 Hala CSiR

 ul. Młyńska

  w Krotoszynie

 Badminton

 drużynowy

  dz i chł

 Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do koordynatora rejonu do dnia 18.11.br

 Po 2 drużyny z powiatu

 dz i chł

Dziewcząt:

SP 8 Krotoszyn

 SP Smolice

 SP Niedźwiedź

 SP 5 Ostrów Wlkp.

 SP Hanulin

 SP Taczanów

 SP Kowalew

 SP 1 Ostrów Wlkp.

Chłopców:

SP 8 Krotoszyn

 SP Smolice

 SP 9 Ostrów Wlkp.

 SP Niedźwiedź

 SP 5 Ostrów Wlkp.

 SP 1 Kępno

 SP 2 Pleszew

 SP Kowalew

 

  1.  

 3 grudnia 2011

Godz 10.00

 Sala SP 17

    w Kaliszu

 ul. H. Sawickiej 3b

 Halowa piłka nożna

 Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do dnia 28.11.br do koordynatora rejonu

  Mistrzowie powiatowi

  Kalisz I i II

  SP Kobylin

  SP Kraszewice

  SP Opatów

  SP Lenartowice

  SP Koryta

 

  1.  

   2 lutego

  godz 10.00

   Sala KOSiR

     w Kępnie

 Piłka reczna dziewcząt

 Potwierdzenie udziału do dnia 20.01. br do

Koordynatora rejonu

 Mistrzowie powiatowi

 Kępno I, II

 SP 3 Kępno

 SP Krążkowy

 SP Kraszewice

 SP Rozdrażew

 SP Piotrów

 SP Gołuchów

 

 

  1.  

  3 marca br

 Godz 10.00

 Sala SP 17 w Kaliszu ul. H. Sawickiej 3b

 Piłka ręczna chłopców

 Potwierdzenie udziału do dnia 31.01.br do koordynatora rejonu

 Mistrzowie powiatowi

 SP Koźmin Wlkp.

 SP Kraszewice

 SP 3 Kępno

 SP Piotrów

 SP 9 Ostrów Wlkp.

 SP 17 Kalisz

 

  1.  

     10 marca

    godz 10.00

 Sala SP 17 Kalisz

 Ul. Sawickiej 3b

 Piłka siatkowa

      Dziewcząt

 

 Gospodarz nie zapewnia piłek do rozgrzewki

 Potwierdzenie udziału do dnia 1.03.2012r

Do koordynatora rejonu

 SP 14 Kalisz

 SP 18 Kalisz

 SP 8 Krotoszyn

 SP Rychtal

 SP 1 Pleszew

 SP Doruchów

 SP Stawiszyn

 SP Janków Przygodzki

 

  1.  

     2 marca

  godz 10.00

sala SP 7 Krotoszyn

     ul. Jagiełły

 Piłka siatkowa

     Chłopców

 

 Gospodarz nie zapewnia piłek do rozgrzewki

 Potwierdzenie udziału do dnia 27.02 br do koordynatora rejonu

 SP 7 Krotoszyn

 SP 8 Krotoszyn

 SP Rychtal

 SP Kościelna Wieś

 SP Doruchów

 SP 9 Ostrów Wlkp.

 SP Stawiszyn

 SP 18 Kalisz

 

  1.  

    15 marca

   godz 10.00

    Sala sportowa 

    Koźmin Wlkp.

    ul .Strzelecka

 UNIHOKEJ

       dziewcząt

 Potwierdzenie udziału do dnia 9 marca do koordynatora rejonu

 Krotoszyn I, II

 SP 1 Pleszew

 SP Biadki

 SP 1 Koźmin Wlkp.

 SP Łęka Opatowska

 SP Gorzyce Wielkie

 SP Łeka Mroczeńska

 

  1.  

     16 marca

   godz 10.00

    Sala sportowa

    Koźmin Wlkp.

     ul. Strzelecka

 UNIHOKEJ

        chłopców

 Potwierdzenie udziału do dnia 9.03 do koordynatora rejonu

 Krotoszyn I, II

 SP Broniszewice

 SP Wola Droszewska

 SP 1 Koźmin Wlkp.

 SP Biadki

 SP Słupia

 SP Szczury

 

 

  1.  

  14 marca Br

 Weryfikacja

   9.00-9.30

 Kalisz sala OSRiR

    ul.Łódzka 29

    AEROBIK

 Potwierdzenie udziału do koordynatora rejonu do dnia 5.03

 Do 3 drużyn z powiatu

  SP 8 Krotoszyn

  SP 1 Kępno

  SP 17 Kalisz

  SP 1 Pleszew

  SP 2 Pleszew

  SP Mycielin

 SP Tłokinia Wielka

 SP Janków Przygodzki

 SP Kraszewice

 SP 3 Pleszew

 

  1.  

 30 marca Br

 Godz 10.00

 Kraszewice

 Sala Gimnazjum

 / ostrzeszowski /

 Koszykówka

 dziewcząt

 Potwierdzenie udziału do dnia 15.03 do koordynatora rejonu

 SP Kraszewice

 SP 8 Krotoszyn

 SP Iwanowice

 SP 3 Kępno

 SP 5 Ostrów Wlkp.

 

 

  1.  

 4 kwietna 2012-

    godz 10.00.

   Ostrów Wlkp.

     UWAGA!!!

   Zmiana miejsca

     turnieju sala

       Gim Nr 3

     ul. Tuwima

 

 

 Koszykówka

     chłopców

 Potwierdzenie udziału do koordynatora rejonu do dnia 15.03. br

 SP Kraszewice

 SP 1 Pleszew

 SP 8 Krotoszyn

 SP Kraszewice

 SP Trzcinica

 SP 1 Ostrów Wlkp.

 SP 5 Ostrów Wlkp.

 

  1.  

 22 maja 2012r

   Godz 11.00

       Stadion

 w Ostrzeszowie

       4 bój LA

      dziewcząt

 Potwierdzenie udziału i zgłoszenie z podaniem ilości punktów oraz

/  wzwyż, w dal  / do dnia 18.05 do koordynatora rejonu

 Po 2 drużyny z powiatu

 SP 8 Krotoszyn  1188 pkt

 SP 4 Krotoszyn  1076 pkt

 SP 3 Kępno

 SP Łęka Opatowska

 SP Doruchów 894 pkt

 SP Czajków 893 pkt

 SP Kowalew 932 pkt

 SP 3 Pleszew 826

 SP 16 Kalisz 1534 pkt

 SP Raszków

 SP 5 Ostrów Wlkp. 1212 pkt

 SP Rajsko

 SP Staw

 

  1.  

 23 maja 2012r

  Godz 11.00

       Stadion

 w Ostrzeszowie

       4 bój LA

      chłopców

     Jak wyżej

 Po 2 drużyny z powiatu

 SP 8 Krotoszyn 1201 pkt

 SP 4 Krotoszyn 1076 pkt

 SP 3 Kępno

 SP Bralin

 SP Doruchów 871 pkt

 SP 3 Ostrzeszów 863 pkt

 SP 8 Kalisz 892

 SP Dobrzyca 926

 SP 2 Pleszew 784

 SP N.Skalmierzyce 921 pkt

 SP Raszków

 SP Opatówek

 SP Staw

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

 

© - 2011
SZS „WIELKOPOLSKA” ®