KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH KALISZ

W ROKU  SZKOLNYM 2011/2012

GIMNAZJA

LP

DATA

PROPOZYCJA

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY - SZKOŁY

KOMUNIKATY

  1.  

16 listopada

 godz 10.00

 Hala Sportowa

  w Gołuchowie

 Drużynowy tenis

  stołowy dz i chł

 Zgłoszenia do dnia 10.11 br do koordynatora rejonu

 Po 2 drużyny z powiatu

    dz i chł

 Dziewcząt:

 Gim Lamki

 Gim Sośnie

 Gim 9 Kalisz

 Gim 4 Kalisz

 Gim Koźminek

 Gim Korzeniew

 Gim Siedlików

 Gim Czajków

 Gim 4 Krotoszyn

 Gim Zduny

 Gim Gołuchów

 Gim Gizałki

 Gim Opatów

 Gim Krążkowy

 

 Chłopców:

 Gim Raszków

 Gim Lamki

 Gim 1 Kalisz

 Gim 2 Kalisz

 Gim Blizanów

 Gim Rajsko

 Gim Siedlików

 Gim Grabów

 Gim Kobylin

 Gim 2 Krotoszyn

 Gim Gołuchów

 Gim Gizałki

 Gim Opatów

 Gim Bralin

 

  1.  

 22 listopada

 Godz 9.00

Ostrów Wlkp.

 sala Gim Nr 1

 ul. Wrocławska

 Badminton dz i chł

 

 Po 2 drużyny z powiatu

 Dz i chł

Dziewcząt:

 Gim 4 Krotoszyn

 Gim 3 Krotoszyn

 Gim 2 Kępno

 Gim Opatów

 Gim Siedlików

 Gim 2 Ostrzeszów

 Gim 2 Pleszew

 Gim Taczanów

Chłopców:

 Gim 4 Krotoszyn

 Gim 2 Krotoszyn

 Gim 2 Kępno

 Gim Opatów

 Gim Siedlików

 Gim 2 Ostrzeszów

 Gim Kowalew

 Gim Taczanów

 

  1.  

30 listopada

 Godz 9.00

 Kalisz

 ARENA

 ul. H. Sawickiej 22-24

 Halowa Piłka Nożna

 Potwierdzenie udziału do dnia 25.11 do koordynatora rejonu

 Mistrzowie powiatowi

 Kalisz I, II

 Gim 9 Kalisz

 Gim 10 Kalisz

 Gim Kobylin

 Gim 2 Kępno

 Gim 2 Ostrzeszów

 Gim Gołuchów

 Gim Sobótka

 

  1.  

 26 01. 2012r

 Godz 10.00

 

 

 

 Sala KOSiR

     Kępno

 Piłka ręczna

       dziewcząt

 Potwierdzenie udziału do dnia 20.01.2012 do koordynatora rejonu

 Mistrzowie powiatowi

 Kępno I, II

 Gim 1 Kępno

 Gim 2 Kępno

 Gim Rozdrażew

 Gim Gołuchów

 

 

  1.  

 31 stycznia

 godz 10.00

 

  Ostrów Wlkp.

 Sala Gim Nr 4

 ul. Krotoszyńska

 Piłka ręczna

          chłopców

 Potwierdzenie udziału do koordynatora rejonu do dnia 20.01.2012

 Mistrzowie powiatowi

 Gim 1 Kępno

 Gim 7 Kalisz

 Gim Rozdrażew

 Gim 4 Ostrów Wlkp.

 Gim Kowalew

 Gim Czajków

 

 

  1.  

 El. Rejonowe

   

   Gr „A”

 31 stycznia

 godz 10.00

 

   

    Gr „B”

   1 lutego

  godz 10.00

 

    

       Finał

  8 lutego

 godz 10.00

 

     

    Kalisz

 Hala ARENA

ul.Sawickiej 22-24

 

 

 

 Gimnazjum

 Kraszewice

 

 

         Gim 3

   Ostrów Wlkp

     ul. Tuwima

 Koszykówka

    chłopców

 Potwierdzenie udziału do dnia 23.01.do koordynatora rejonu

 

 

       Gr „A’

    Gim 9 Kalisz

    Gim 3 Pleszew

    Gim Brzeziny

      

        Gr „B”

   Gim 1 Kępno

 Publ.Gim Ostrów Wlkp.

   Gim Kraszewice

 

        Finał

  Gim 3 Ostrów Wlkp.

  Publ Gim Ostrów Wlkp

  Gim 3 Pleszew

 

 

 

 

 IIm

 Im

 IIIm

 

 

 IIIm

 Im

 Iim

 

 

 Im

 IIm

  IIIm

  1.  

   9 lutego

  Godz 10.00

       Gim 3

 Ostrów Wlkp.

   ul. Tuwima

   Koszykówka

    dziewcząt

 Potwierdzenie udziału

       do 25.01.do

   koordynatora rejonu

 Mistrzowie powiatowi

 Gim  Rychtal

 Gim 1 Pleszew

 Gim Kraszewice

 Gim 3 Ostrów Wlkp.

 Publ Gim Ostrów Wlkp.

 

 IIIm

 Nie stawił się

 IVm

 Im

 IIm

  1.  

 Finał 7 marca

  Godz 10.00

 

El rejonowe

 

    Gr „A”

   2 lutego

 Godz 10.00

 

     Gr „ B”

 7 lutego

  godz 10.00

 

    

     Gr „C”

 10 lutego

 Godz 10.00

 Gimnazjum Nr 9

        Kalisz

 

 

 

 Kalisz sala Gim 9

 ul.H.Sawickiej 22

 

 

 Krotoszyn CSiR

    ul. Młyńska

 

 

    

 

     Gimnazjum

Janków Przygodzki

 Piłka siatkowa

    dziewcząt

 Potwierdzenie udziału do dnia 25.01. do koordynatora rejonu

     Organizator nie zapewnia piłek do rozgrzewki

 Finał :

 Gim 9 Kalisz

 Gim 10 Kalisz

 Gim Janków Przygodzki

       Grupa „A”

 Gim 9 Kalisz

 Gim Kościelna Wieś

 Powiat kaliski

 

      Grupa „B”

   Gim 4 Krotoszyn

   Gim 10 Kalisz

   Gim Bralin

 

      Grupa „C”

Gim Janków Przygodzki

     Gim 3 Krotoszyn

     Gim Doruchów

 

 

 Im

 IIIm

 IIm

 

 Im

 IIm

Nie stawił się

 

 

 IIm

 Im

 IIIm

 

 

  Im

  IIm

  IIIm

 

 

  1.  

     Finał

    8 marca

  godz 10.00

       

 

 

 

     Gr „A”

    8 lutego

 Godz 10.00

 

 

     Gr „B”

  7 lutego

 Godz 10.00

 

 

      Gr „ C”

     8 lutego

  Godz 11.00

 

       Kalisz

   sala   OSRiR

   ul. Łódzka 19

 

 

 

 

 Gim 3 Krotoszyn

     ul. Jagiełły

 

 

     

    Kalisz ZS 10

 ul. Podmiejska 9

 

 

   

    Stawiszyn

 sala Gimnazjum

powiat  kaliski

 Piłka siatkowa

        Chłopców

 

 

 

 

 Potwierdzenie do dnia 25.01 do koordynatora rejonu

 Organizator nie zapewnia piłek do rozgrzewki

          Finał

    Gim 10 Kalisz

    Gim 3 Krotoszyn

    Gim 1 Kalisz

 

        Grupa „A”

   Gim 3 Krotoszyn

   Gim 1 Kępno

   Gim Doruchów

 

       Grupa „B”

  Gim 10 Kalisz

  Gim Ociąż

  Gim Kościelna Wieś

 

      Grupa „C”

  Gim Stawiszyn

  Gim 1 Kalisz

  Gim 4  Krotoszyn

 

 Im

 IIm

 IIIm

 

 

 Im

 IIm

 IIIm

 

 

 Im

 IIIm

 IIm

 

 

 IIm

 Im

 IIIm

  1.  

 12 marca

 Godz 10.00

 Łęka Opatowska

 Sala sportowa

 / kępiński /

 UNIHOKEJ

            dziewcząt

 Potwierdzenie udziału do dnia 29.02 do koordynatora rejonu

 Mistrzowie powiatowi

 Kępno I, II

 Gim Opatów

 Gim Mroczeń

 Gim Kowalew

 Gim Wola Droszewska

 Gim Gorzyce Wielkie

 Gim Chwaliszew

 

  1.  

13 marca

 Godz 10.00

 Łęka Opatowska

 Sala sportowa

 / kępiński /

 UNIHOKEJ

               chłopców

 Potwierdzenie udziału do dnia 29.02 do koordynatora rejonu

 Mistrzowie powiatowi

 Kępno I, II

 Gim Opatów

 Gim Mikorzyn

 Gim Doruchów

 Gim 1 Pleszew

 Gim Odolanów

 Gim Rozdrażew

 

  1.  

  14 marca br

   weryfikacja 

  10.00-10.30

 Kalisz sala OSRiR

  ul. Łódzka 29

 AEROBIK

 Potwierdzenie udziału do dnia 05 marca do koordynatora rejonu

 Do 3 drużyn  z powiatu

 Gim 9 Kalisz

 Gim 7 Kalisz

 Gim Bralin

 Gim 2 Pleszew

 Gim 3 Pleszew

 Gim Korzeniew

 Gim Russów

 Gim Kobyla Góra

 Gim  2 Ostrzeszów

 Gim Janków Przygodzki

 

 

  1.  

     24 maja

   godz 11.00

   Ostrów Wlkp.

 ul. Kusocińskiego

    KS ”STAL”

 Indywidualne LA

 Zgłoszenia do dnia

   21 maja na adres :

walczak48@interia.pl

 Reprezentacje powiatów

  Max 3 zawodników

      w konkurencji

        i 2 sztafety

 

  1.  

     17 maja

   Godz 10.00 Zmiana terminu

      Kalisz

boisko Gim Nr 9

ul.H.Sawickiej 22

 

      Piłka nożna

      Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do dnia 14.05. do koordynatora rejonu

 Mistrzowie Powiatu

 Gim 9 Kalisz

 Gim 1 Kalisz

 Gim 2 Ostrzeszów

 Gim Perzów

 Gim Czermin

 Gim 2 Krotoszyn

 Gim N.Skalmierzyce

 Gim Opatówek

 

 

  1.  

 28 maja 2012

   godz 10.00

       Kalisz

 boiska Gim Nr 9 ul.H.Sawickiej 22-

       Siatkówka

plażowa dziewcząt

       Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do dnia 23 maja br do

   koordynatora rejonu

Po 2 drużyny z powiatu

 Gim 2 Ostrzeszów

 Gim Grabów

Gim Janków Przygodz

 Gim Odolanów

 Gim 9 Kalisz

 Gim 10 Kalisz

 Gim Wola Droszewska

 Gim Gizałki

 Gim Gołuchów

 Gim Iwanowice

 Gim Perzów

 Gim Bralin

 Gim 3 Krotoszyn

 Gim 4 Krotoszyn

 

  1.  

 29 maja 2012

  godz 10.00

       Kalisz

  boiska Gim Nr 9

 ul.H. Sawickiej 22

       Siatkówka

plażowa chłopców

 Zgłoszenia jak wyżej

Po 2 drużyny z powiatu

 Gim 2 Ostrzeszów

 Gim Grabów

Gim Janków Przygodz

Gim Odolanów

 Gim 9  Kalisz

 Gim 10 Kalisz

 Gim Janków I

 Gim Brzeziny

 Gim Taczanów

 Gim Gołuchów

 Gim 1 Kępno

 Gim Perzów

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

 

© - 2011
SZS „WIELKOPOLSKA” ®