KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH KALISZ

W ROKU  SZKOLNYM 2010/2011

GIMNAZJA

LP

DATA

PROPOZYCJA

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY - SZKOŁY

KOMUNIKATY

  1.  

3.grudnia 2010

Godz 11

 Zmiana terminu

 dziewcząt

 

 

 

2.12.2010

Godz 11.00

Pływalnia „WODNIK”

W Krotoszynie

Pływanie dziew

Sztafety 10x25m

 

 

Pływanie chłopcy

Sztafety 10x25m

Zgłoszenia do dnia 26.11 do koordynatora rejonu dla uczestników sztafet

 zawody indyw

50m kl, 50m dow.

Po 2 drużyny z powiatu

 Gim 7 Kalisz dz

 Gim 3 Krotoszyn dz

 Gim 2 Krotoszyn dz

 

 

 

 

 

Po 2 drużyny z powiatu

Kalisz

Kalisz

Gim 3 Krotoszyn chł

Gim 2 Krotoszyn chł

 

  1.  

30.11.2010r

Godz 10.00

Hala Arena

Kalisz ul. H.Sawickiej

 22-24

Halowa piłka nożna

Zgłoszenia do dnia 26.11 do koordynatora rejonu.

Mistrzowie powiatowi

Kalisz I, II

 Gim Koźminek

 Gim 2 Ostrzeszów

 Gim 4 Ostrów Wlkp.

 Gim 9 Kalisz

 Gim 7 Kalisz

 Gim Chocz

 Gim 2 Krotoszyn

 Gim 2 Kępno

 

  1.  

25.11.2010r

Godz 10.00

 Gimnazjum Nr 1

ul. Wrocławska

Ostrów Wlkp.

Badminton dz i chł

Zgłoszenia do dnia 19.11 do koordynatora rejonu

 Po 2 drużyny z powiatu

Gim Taczanów dz

Gim 2 Pleszew dz

 Gim 4 Krotoszyn dz

 Gim 5 Krotoszyn dz

 Gim 2 Ostrzeszów dz

 Gim Siedlików dz

 

Gim Taczanów chł

 Gim Kowalew chł

 Gim 4 Krotoszyn chł

 Gim 2 Krotoszyn chł

 Gim 2 Ostrzeszów chł

 Gim Siedlików chł

 

  1.  

13 stycznia br    

  godz.  10.00

 Sala KOSiR

   w Kępnie

  Piłka ręczna

    dziewcząt

 Potwierdzenie udziału do dnia 7.01.2011 do koordynatora Rejonu

 Gim Rozdrażew

 Gim Gizałki

 Kępno I

 Kępno II

 Gim Kraszewice

  Gim Odolanów

 

 

 

 

  1.  

 20 stycznia  2010r

 Godz 10.00

 Koźmin Wlkp.

 Hala Sportowa

    Piłka ręczna

      chłopców

 Potwierdzenie udziału do koordynatora Rejonu do dnia 7.01.2010r

  Gim Koźmin Wlkp.

  Gim Nr 7 Kalisz

  Gim Chocz

  Kępno

  Gim 4 Ostrów Wlkp.

  Gim Ceków / kaliski /

 

 

 

  1.  

  Finał

   28.lutego

   Godz 10.00

 

 

 

 Turniej elim

  16 lutego

 Godz 9.00

  

 

 22 lutego

 Godz 10.00

  Gim 3

 Ostrów Wlkp.

 ul.Tuwima

 

 

 

    Hala Sportowa

 w Kobylej Górze

 

 

 

 Ostrów Wlkp.

Publ. Gimnazjum ul.Waryńskiego

 Koszykówka

      chłopców

 Potwierdzenie udziału do koordynatora rejonu do dnia 31.01.2011r

 Finał 3 drużyny

1m Gim 3  Ostrów Wlkp

3m  Gim Kobyla Góra

2m  Gim 9 Kalisz

 

 

 Grupa „A”

 Gim Kobyla Góra

 Gim 1 Kępno

 Gim 1 Pleszew

 

 Grupa „B”

  Ostrów Wlkp. II

  Gim 1 Krotoszyn

  Gim 9  Kalisz

 

 

  1.  

    Finał

 25 lutego

  godz 10.00

 

 

Turnieje elimin

 21 lutego

 Godz 10.00

 

 

  21 lutego

 godz 10.00

 Gim 3

 Ostrów Wlkp.

 ul. Tuwima

 

 

 

  Gim  Kraszewice

 

 

 

   Ostrów Wlkp.

 Publ. Gimnazjum

ul.Waryńskiego

 Koszykówka

       dziewcząt

 Potwierdzenie do koordynatora rejonu do dnia 31.01.2011r

 Finał 3 drużyny

 Gim 3 Ostrów Wlkp. I

  Gim Kraszewice

 Publiczne Gim JP II

 W Ostrowie Wlkp.

 

 

 

Grupa „A”

 Gim  Kraszewice

         Kępno

 Gim 1 Pleszew

 

Grupa „ B”

 Publ Gim Ostrów Wlkp.

 Gim Iwanowice/kaliski/

 Gim 5 Krotoszyn

 

  1.  

 Finał

   1 marca  

  Godz 11.00

 

 

 

Turnieje elimin

   22 lutego

   Godz 11.00

 

 

    17 lutego

  Godz 11.00

 

 

 

 

 

  22 lutego

    Godz 10.00

 Kalisz  ARENA

   ul. H. Sawickiej

 

 

 

 

   Sala Gim 10 

       Kalisz

 ul. Podmiejska

 

 

  Hala ARENA

 ul. H.Sawickiej

        22-24

  

 

 

 

 Gim 3 Krotoszyn

     ul. Jagiełły

 Piłka siatkowa

     Dziewcząt

 Organizator nie zapewnia piłek do rozgrzewki

 Potwierdzenie udziału i zgłoszenie do koordynatora rejonu do dnia 31 stycznia 2011

 Finał 3 drużyny

 Gim 9 Kalisz

 Gim 10 Kalisz

 Gim 3 Krotoszyn

 

 

        Grupa A

 Gim 10 Kalisz I

 Gim Janków Przygodz

 Gim 4 Krotoszyn II

 

      Grupa B

  Gim 9 Kalisz II

  Gim 3 Pleszew

  Gim Iwanowice /kaliski/

 

       

 Grupa C

  Gim 3 Krotoszyn I

  Gim  Bralin

  Gim 2 Ostrzeszów

 

  1.  

28 lutego 2011

 

 

 

   Turnieje eliminacyjne

   18 lutego

 Godz 10.00

 

 

 

 23 lutego

Godz 10.00

 

 

 

    16 lutego

  Godz 10.30

 Krotoszyn

 

 

 

 

  Gim 3 Krotoszyn

     ul. Jagiełły

 

 

 

 

     Sala Gim 10

        Kalisz

   ul. Podmiejska

 

 

      Gim Dębe

 /Gmina Żelazków/

 Piłka siatkowa

      Chłopców

 

 

 

 

 Organizator nie zapewnia piłek do rozgrzewki

 Potwierdzenie udziału i zgłoszenia do dnia 31.01.2011 do koordynatora rejonu

 Finał 3 drużyny

     Gim 1 Krotoszyn

     Gim 3 Krotoszyn

1m Gim 10 Kalisz

 

 

 

Grupa A

  Gim3 Krotoszyn I

  Gim Raszków

  Gim Grabów

 

Grupa B

 Gim 10 Kalisz I

 Gim 1  Kępno

 Gim  Gołuchów

 

 Grupa C

 Gim Dębe /kaliski /

 Gim 9  Kalisz II

 Gim 1 Krotoszyn II

 

  1.  

  9 marca

 Godz 10.00

 Mroczeń / pow kępiński /

 Sala Gimnazjum

 Unihokej dziewcząt

 Potwierdzenie udziału i zgłoszenia do dnia 4.03 do koordynatora Rejonu

 Gim Mroczeń

 Gim Opatów

 Gim Kowalew/pleszewsk

 Gim Zbiersk/kaliski/

 Gim Sośnie/ostrowski/

 Gim Chwaliszew/

 

 

  1.  

  8  marca

Godz 10.00

 Sala KOSiR

 Kępno

 ul.Walki Młodych

 Unihokej chłopców

 Potwierdzenie

  jak wyżej

  Gim 1 Pleszew

  Gim Mikorzyn

   Kępno II

   Gim Rozdrażew

  Gim Gorzyce/ostrowski/

 

  1.  

  16 marca 

 Weryfikacja

 10.00-10.30

Próba parkietu

 11.20-11.40

 Prezentacja

 12.00-12.35

 Zakończenie

  godz  13.15

      Kalisz

 sala OSRiR

 ul. Łódzka 29

 AEROBIK

 Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do dnia 4 marca do koordynatora Rejonu

 Po 3 drużyny z powiatu

 Gim 1 Kalisz

 Gim 4 Kalisz

 Gim 7 Kalisz

 Gim 1 Pleszew

 Gim 2 Pleszew

 Gim 3 Pleszew

 Gim Bralin

 Gim Tłokinia Wielka

 Gim Zbiersk

 Gim Lisków

Gim Janków Przygodzki

 

 Gim 2 Ostrzeszów

 Gim Kobyla Góra

 

  1.  

 9 marca

 Godz 10

 Hala Sportowa

 W Gołuchowie

 / pleszewski /

   Indywidualny

  Tenis  stołowy

        dzi i chł

 Zgłoszenia do dnia 4.03 do koordynatora

         rejonu

 Po 2 zawodników

 Z powiatu

 Dziewczęta:

 K.Baranowska –Kobylin

 S.Płaczek –Zduny

J.Kędzia-Koźminek

D.Szymańska-Rajsko

W.Kraszkiewicz Gołuchó

 K.Regus – Gizałki

 M.Babiak- Opatów

 E.Ławniczek –Opatów

D.PabichLamki

H.PrzybylakLamki

K.Poor – Siedlików

K.Łakoma-Siedlików

E.Nagłowska –G9Kalisz

M.Przybylska G10Kalisz

 

 

 Chłopcy:

 M.Kostrzeewa-Kobylin

D.Kusterka-G 2Krotoszyn

M.Płocienniczak-

                     Stawiszyn

 D.Jeziorski-Rajsko

 I.Kraszkiewicz Gołuchów

 P.Jańczak Gołuchów

 J.Kowalik-G 2 Kępno

 P.Klepacz –Opatów

 K.Kurka – G 1 Ostrów

 H.Żurawka-Odolanów

M.Łopata-Siedlików

M.Wróbel-Siedlików

R.Mecwaldowski-Kalisz

D.Józefiak G3 Kalisz

 

 

  1.  

   30 marca

Godz 10.00

   GOŁUCHÓW

/powiat pleszewski/

 Drużynowy tenis stołowy dziewcząt

i chłopców

    Zgłoszenia do koordynatora rejonu do dnia 11.03.2011

Po 2 drużyny z powiatu

Dziewcząt:

Gim 9 Kalisz

Gim 3 Kalisz

 Gim Gołuchów

 Gim Gizałki

 Gim Opatów

 Gim Bralin

 Gim Lamki

 Gim Koźminek

 Gim Wola Droszewska

 Gim Siedlików

 Gim Kobyla Góra

 Gim 4 Krotoszyn

 Gim Kobylin

 

Chłopców:

 Gim 2 Kalisz

 Gim 3 Kalisz

 Gim Gołuchów

 Gim 1 Pleszew

 Gim Lewków

 Gim 1 Ostrów Wlkp.

 Gim Opatów

 Gim Trzcinica

 Gim Rajsko

 Gim Blizanów

 Gim Siedlików

 Gim Grabów

 Gim Kobylin

 Gim 2 Krotoszyn

 

 

  1.  

 17 maja 2011

 Godz 10.00

 Stadion w Ostrzeszowie

 Indywidualne zawody w LA

 Zgłoszenia do dnia   13.05 na adres :

 walczak48@interia.pl

 Reprezentacje powiatów

max 3 zaw w konkurencji

          i 2 sztafety

 

  1.  

   23 maja

Godz 10.00

 Gimnazjum Nr 9 w Kaliszu

 ul.Sawickiej 22/24

 Piłka nożna

 równolegle na

    2 boiskach

 Zgłoszenie i potwierdzenie udziału do dnia 18.05. do koordynatora rejonu

 Gim Nr 9 Kalisz

 Gim Nr 7 Kalisz

 Gim Kraszewice

 Gim Nr 2 Kępno

 Gim Gołuchów

 Gim Opatówek

 Gim 2 Krotoszyn

 Gim 4 Ostrów Wlkp.

 

 

 

  1.  

    24 maja

 godz. 10.00

   Gimnazjum

  Nr 9 Kalisz

 Siatkówka plażowa

       dziewcząt

 Zgłoszenia do dnia

       20 maja do koordynatora rejonu

 Po 2 drużyny

 z powiatu

 Gim Janków I

 Gim Piotrów

Gim 3 Pleszew

 Gim 2 Pleszew

Gim 2 Ostrzeszów

Gim Grabów

Gim 10 Kalisz

Gim 9 Kalisz

Gim 3 Krotoszyn

Gim 4 Krotoszyn

Gim Janków Przyg.

 Gim Opatów

 Gim Bralin

 

  1.  

   25 maja

 godz. 10.00

 Krotoszyn

 Pływalnia

   Miejska ul.

 Ogrodowskiego

 Siatkówka plażowa

        chłopców

 Zgłoszenia do dnia 20 .05 br do koordynatora rejonu

 Po 2 drużyny

 z powiatu

 Gim 1 Pleszew

 Gim Gołuchów

 Gim Koźminek

 Gim Brzeziny

 Gim 1 Ostrzeszów

 Gim Grabów

 Gim 3 Krotoszyn

 Gim 1 Krotoszyn

 Gim 10 Kalisz

 Gim 1 Kalisz

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

 

© - 2010
SZS „WIELKOPOLSKA” ®