KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH KALISZ

W ROKU  SZKOLNYM 2009/2010

GIMNAZJA

LP

DATA

PROPOZYCJA

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY - SZKOŁY

KOMUNIKATY

  1.  

 18.11.2009

Godz 10.00

 Krotoszyn

Hala ul.Młyńska

Badminton dz i chł

 Zgłoszenia do dnia 10.11.2009r do koordynatora rejonu

 G 4 Krotoszyn   dz

 G 5 Krotoszyn   dz

 G 2  Ostrzeszów dz

 G     Siedlików dz

 G     Kowalew dz

 G    Dobrzyca dz

 

 G 4 Krotoszyn  chł

 G 2 Krotoszyn  chł

 G    Siedlików chł

 G 2 Ostrzeszów chł

 G 2 Pleszew chł

 G Kowalew chł

 

 

  1.  

 20.11.2009r

Godz 12.00

Zmiana terminu

 Krotoszyn

Pływalnia WODNIK

 Sztafetowe pływanie dz ichł

Dla uczestników sztafet ind 50m dow

I 50m klas.

 Zgłoszenia do dnia 23.11.2009r na adres

chytrowski.bogdan@

gmail.com

 Po 2 sztafety z powiatu

 

  1.  

02.02.2010

Godz 10.00 

 KOSiR

 Kepno

Piłka Ręczna  dziewcząt

 Potwierdzenie udziału do dnia 15.01.2010

Do Koordynatora Rejonu

 Mistrzowie powiatowi

 

 Gim 7 Kalisz

 Gim 2 Kępno

 Gim Odolanów

 Gim Rozdrażew

 Gim Kowalew

 Gim Piotrów

 Gim Nr 2 Kępno

 Pow Ostrzeszowski

 

  1.  

 04.02.2010

Godz 10.00

 Sala  ul.Waryńskiego

Społeczne Gimnazjum

 Piłka Ręczna chłopców

 Potwierdzenie udziału do koordynatora Rejonu

W terminie do 15.01.br

 Mistrzowie powiatowi

 

  Gim 7 Kalisz

 Gim Nr 2 Kępno

 Gim SO Ostrów Wlkp.

 Gim Chocz

 Gim Koźmin Wlkp.

 Gim Korzeniew

 

 

  1.  

 Finał

  1 marca br

  Godz 10.00

 

 

 

El gr „A”

     26.02

 Godz 10.00

 

 

 

El. Gr „B”

 16. lutego

 Godz 10.00

 Ostrów Wlkp.

 Gim Nr 3 ul.Tuwima

 

 

 

 OSRiR Kalisz

 ul. Łódzka 29

 

 

 

 

 G 3 Ostrów Wlkp.

 sala ul. Tuwima

 Koszykówka

 chłopców

 Zgłoszenia do koordynatora rejonu do dnia  15.02 br

 Z udziałem 3 drużyn

  Gim 3 Ostrów Wlkp.

 Zwycięski zespół z „A”

  Gim Nr 2 Kępno

 

 

  Gim 10 Kalisz

 Gim 2 Pleszew

 Gim 4 Krotoszyn

 

 

 Gim N. Skalmierzyce

 Gim Nr 2 Kępno

 Ostrzeszów

 

  1.  

 Finał

  3 marca br

 Godz 10.00

 sala Gimnazjum

 w Kraszewicach

 

 Koszykówka

 dziewcząt

 Zgaszenia do dnia 12.02 br do koordynatora rejonu

.

 Mistrzowie powiatowi

 

 Gim Staw

 Gim 3 Ostrów Wlkp.

 Gim Kraszewice

 Gim 1 Kępno

 Gim 4 Krotoszyn

 

 

 

  1.  

  10  marca

 Godz 10.00

 GOŁUCHÓW

 / pleszewski /

 Halowa piłka nożna

 Zgłoszenia do dnia 26.02 br do koordynatora rejonu.

  Mistrzowie powiatowi

  Gim Chocz

  Gim Gołuchów

  Gim Nr 2 Kępno

  Gim 4 Ostrów Wlkp.

  Gim Opatówek

  Gim Kraszewice

  Gim Nr 9 Kalisz

  Gim Koźmin Wlkp.

 

  1.  

 Finał

  3 marca

  godz 11.00

 

 

El gr „ A”

 24.lutego br

 Godz 10.00

 

 

 

 

El. Gr „B”

 25 lutego br

 Godz 10.00

  Kalisz

  Gimnazjum Nr 9

 ul. H.Sawickiej

               22-24

 

 

 

 

 Kalisz ZS Nr 10

ul. Podmiejska 9

 

 

 

 

 

 Krotoszyn

 Gim Nr 3

 ul.Jagiełły

 Siatkówka

 dziewcząt

 Zgłoszenia do dnia 15.02 br do koordynatora rejonu

 

 

 W finale

  Gim 10 Kalisz

  Gim Janków Przygodzx

  Gim  9 Kalisz

  Gim 3 Krotoszyn

 

 

 Półfinał gr „A”

  Gim 10 Kalisz

   Gim Bralin

 Gim Janków Przygodzki.

 Gim Stawiszyn

 

Półfinał gr „B”

  Gim 3 Krotoszyn

  Gim 9 Kalisz

  Gim 3 Pleszew

   Gim Doruchów

 

 

  1.  

 Finał

  4 marca

Godz 10.00

 

 

 

El gr „A”

 25.lutego br

 Godz 10.00

 

 

 

 

 El gr „B”

  24 lutego br

 Godz 10.00

 OSRiR Kalisz

 ul.Łódzka 19

 

 

 

 

 Kalisz Gim 10

 ul.Podmiejska 9

 

 

 

 

 Krotoszyn Gim 3

 ul.Jagiełły

 Siatkówka chłopców

 Zgłoszenia do dnia 15.02 br do koordynatora rejonu

 

 Na turniej finałowy

Proszę zabrać piłki do rozgrzewki

 W finale

 Gim 10 Kalisz

  Gim Mikorzyn

  Gim Nr 3 Krotoszyn

  Gim Grabów

 

 

 

 Półfinał gr „A”

  Gim Nr 10 Kalisz

   Gim Nr 1 Krotoszyn

  Gim Janków

  Gim Mikorzyn

 

 

Półfinał gr „B”

  Gim Nr 3 Krotoszyn

   Gim Kościelna Wieś

  Gim Grabów

  Gim Sobótka

 

  1.  

 16 marca

 Godz 10.00

 Kępno

 Sala KOSiR

 UNIHOKEJ chłopcy

  Zgłoszenia do 10.03.br

 Do koordynatora rejonu

  Mistrzowie powiatowi

 Gim Chwaliszew

 Gim Mroczeń

 Gim Mikorzyn

 Gim Odolanów

 Gim Chocz

 Gim Doruchów

 

 

  1.  

17      marca

 godz 10.00

  Mroczeń

 / kępiński /

 Sala Gimnazjum

 UNIHOKEJ dziewcząt

 Zgłoszenia do 10.03 br

 Do koordynatora rejonu

  Mistrzowie powiatowi

 Gim Rozdrażew

  Gim Opatów

  Gim Mroczeń

  Gim Kowalew

  Gim Doruchów

  Gim Sośnie

  Gim Zbiersk

 

 

  1.  

  17 marca br

 Godz 10.00

 GOŁUCHÓW

 / pleszewski /

Ind tenis stołowy

dziewcząt i chłopców

 Potwierdzenie udziału do dnia 10 marca do rejonu

 Po 2 zawodników i zawodniczek z powiatu

 

  1.  

 26 marca

 Weryfikacja

 9.30-10.30

 Kalisz

  sala  OSRiR

  ul .Łódzka 19

      AEROBIK

 11.00-11.20

 próba parkietu

 sprawdzenie płyt   

 

 11.45-12.30

 Prezentacje układów

 

 13.00-13.15

 Wręczenie

          dyplomów

 

 Zgłoszenia i potwierdzenie udziału do koordynatora rejonu do dnia 10.03 br

 

 

 

  Po 2 drużyny z powiatu

 Gim 5 Krotoszyn

 Niepub G Krotoszyn

 Gim Kobyla Góra

 Gim Nr 2 Ostrzeszów

 Gim Tłokinia Wielka

 Gim Zbiersk

 Gim Bralin

 Gim Nr 1 Kępno

 Gim Nr 1 Pleszew

 Gim Nr 3 Pleszew

 Gim Janków Przygodzki

 Gim Nr  7 Kalisz

 Gim Nr 9 Kalisz

 

 

  1.  

  14 kwietnia

 Godz 10.00

 

 UWAGA!

 

 

Zawody odwołane

Żałoba narodowa

 

Nowy termin

 19.04.2010r

 SIEDLIKÓW

/ostrzeszowski /

 Drużynowy tenis stołowy dz i chł

 Zgłoszenia do dnia 9.04.br do koordynatora rejonu

 Po 1 zespole z powiatu

 Dz i chł

  Gim Gołuchów dz

  Gim 4 Krotoszyn dz

   Gim Lamki dz

   Gim Opatów dz

   Gim Koźminek dz

  Gim 1 Ostrzeszów dz

  Gim 2 Kalisz

 

 Gim Gołuchów chł

 Gim Kobylin chł

 Gim Odolanów chł

 Gim Opatów chł

 Gim Rajsko chł

 Gim 1 Ostrzeszów chł

 

  1.  

 Finał

19 maja

Godz 10.00

 

 

El gr A”

14  maja

 godz 10.00

 

 

 

 

El gr „B”

 14 maja

Godz 10.00

 Dobrzyca

 Boisko klubowe 

 

 

 

  Dobrzyca

  Boisko klubowe

 

 

 

 

 

 

Stadion OSiR

 Ostrzeszów

 Piłka nożna

 Zgłoszenia do dnia 30.04 do rejonu

  A1-B2   A2 –B1

 Gim 9 Kalisz

 Gim Dobrzyca

 Gim Mroczeń

 Gim Korzeniew

 

 

Półfinał gr „A”

  Gim Dobrzyca

  Gim Kobylin

  Gim 9 Kalisz

  Gim Rychtal

 

Półfinał gr „B”

   Gim Kraszewice

  Gim Mroczeń

  Gim Korzeniew

  Gim Odolanów

 

  1.  

 20 maja

Godz 10.00

 Ostrzeszów

 Stadion OSiR

 Ind LA

 Zgłoszenia do dnia 15.05 br  adres

walczak48@interia.pl

W formie tabeli

 Po 3 zawodników w konkurencji

 Reprezentacje powiatów

 

  1.  

 26 maja

 Godz 10.00

 Kalisz boiska

 Gim 9 Kalisz

 ul.H.Sawickiej

 22-24 

 Siatkówka plażowa

 dziewcząt

 Zgłoszenia do dnia 20.05 br do rejonu

 Po 2 drużyny z powiatu

Gim Janków Przygodzki

 Gim Janków I

 Gim Opatówek

Gim 3 Krotoszyn

Gim 4 Krotoszyn

 Gim 3 Pleszew

 Gim 2 Pleszew

 

 

 

  1.  

  27 maja

 godz10.00

 Kalisz boiska

 Gim 9 Kalisz

 ul.H.Sawickiej

22-24

 Siatkówka plażowa chłopców

 Zgłoszenia do dnia 20.05 br do rejonu

 Po 2 drużyny z powiatu

Gim Janków I

Gim 3 Krotoszyn

Gim Zduny

Gim 1 Pleszew

Gim Kowalew

 Gim Blizanów

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

 

© - 2009
Innocent Software
®