- DODAJ STRONĘ DO ULUBIONYCH -

- USTAW JAKO STRONĘ STARTOWĄ -

 

KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH KALISZ

W ROKU SZKOLNYM 2008 /2009

SZKOŁY PODSTAWOWE

 

LP

DATA

PROPOZYCJA

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY – SZKOŁY/POWIATY

KOMUNIKATY

  1.  

13 stycznia

godz 10.00

 Rozdrażew

sala Gimnazjum

 Piłka ręczna

 dziewcząt

 Potwierdzenie udziału do koordynatora Rejonu

Do 9.01.

 Krotoszyn I, II

 SP 3 Kępno, SP 1 Kępno

 Ostrów, Pleszew

 

  1.  

Zmiana terminu

 2 lutego

godz 10.00

 Koźmin Wlkp.

 Hala sportowa

 Piłka ręczna 

 chłopców

 Potwierdzenie udziału

Do dnia 20.01 do koordynatora rejonu 

 SP Mokronos

 SP Rozdrażew

 SP-3 Kępno

 SP Chocz

 SP 11 Ostrów Wlkp.

 komunikat

  1.  

 11 marca

godz. 10.00

 SP18 Kalisz

ul.Podmiejska 9

 Siatkówka

    dziewcząt

 Zgłoszenia do koordynatora rejonu w terminie do 28.02 

 Kalisz I, II

 SP Iwanowice

SP Kościelna Wieś

SP Janków Przygodzki

SP Doruchów

SP 18 Kalisz

SP 17 Kalisz

SP 8 Krotoszyn

SP 1 Kępno

 Organizator nie zapewnia piłek do rozgrzewki

  1.  

 12 marca

godz. 10.00

 SP18 Kalisz

ul. Podmiejska 9

 Siatkówka chłopców

 Zgłoszenia do koordynatora rejonu do 7 marca

 Krotoszyn I, II

 SP Zbiersk

 SP Kościelna Wieś

SP Grabów

SP 18 Kalisz

SP Perzów

 Organizator nie zapewnia piłek do rozgrzewki

  1.  

 20  marca

godz. 10.00

 Siedlików

(ostrzeszowski)

  Tenis stołowy

gry drużynowe

dziewcząt

 Zgłoszenia do MOS w Ostrzeszowie

 Po 2 drużyny z powiatu

 SP Moskurnia

 SP Sobiesęki

SP Gizałki SP Gołuchów

 SP Zduny,SP Kobierno

 SP Siedlików

 SP Grabów

SP Daniszyn

SP 2 Kalisz, SP 9 Kalisz

 

  1.  

 23 marca

godz. 10.00

 Zduny

( krotoszyński)

 Tenis Stołowy

gry drużynowe

chłopców

 Zgłoszenia do MOS w Krotoszynie

 Po 2 drużyny z powiatu

 SP Moskurnia

 SP Brzeziny

 SP Gizałki SP Gołuchów

SP Zduny

 SP Zalesie Małe

 SP Siedlików

 SP Grabów

SP Daniszyn

SP 9 Kalisz, SP 6 Kalisz

 

  1.  

26 marca

 godz. 10.00

 Siedlików

(ostrzeszowski)

 Indywidualny Tenis Stołowy

dziewcząt

        i chłopców.

 Zgłoszenia imienne do MOS w Ostrzeszowie do

 20 marca

 Po 2 zawodników i

  zawodniczki z powiatu

 

  1.  

 17 marca

 Weryfikacja

godz 8.00-9.00

 9.15 początek

zawodów

 Godz 11.30

 zakończenie

 OSRiR Kalisz

ul. Łódzka 29

 

 Aerobik grupowy

 Zgłoszenia do koordynatora rejonu w terminie do 9 marca

 Do 3 drużyn z powiatu

 SP 5 Kalisz

 SP 10 Kalisz

SP 17 Kalisz

SP Janków Przygodzki

SP 6 Kalisz

SP Nowe Skalmierzyce

SP 3 Krotoszyn

SP Bralin

SP Moskurnia

SP Mycielin

SP1,2,3 Pleszew

 

  1.  

  27 marca

 godz.10.00

 SP 1 Ostrów

ul .Partyzancka

 Koszykówka dziewcząt

 Zgłoszenia do koordynatora rejonu

 Do 16.03

Turniej na 2 salach + mecz finałowy

 Ostrów Wlkp. I, II + mistrzowie powiatowi

SP Iwanowice

 SP 8 Krotoszyn

 SP Kraszewice

 SP 3 Kępno

 SP 9 Kalisz

 

  1.  

  1 kwietnia

 godz 10.00

 SP 1 Ostrów

 ul.Partyzancka

 Koszykówka chłopców

 Zgłoszenia do koordynatora Rejonu do 16.03

Turniej na 2 salach + mecz finałowy 

 8 drużyn

Ostrów Wlkp. I, II

 SP 3 Pleszew

 SP 1 Krotoszyn

 SP Kraszewice

 SP 3 Kępno

 SP 17 Kalisz

 

  1.  

 30 marca

godz. 10.00

 Hala KOSiR

 W Kępnie

ul.Walki Młodych

 Unihokej chłopców

 Zgłoszenia do MOS w Kępnie

 Kępno I, II

 SP Kobierno

 SP Mikorzyn

 SP Łęka Opatowska

 

  1.  

 6 kwietnia

godz. 10.00

 Sala Gimnazjum

 W Mroczeniu

 Unihokej dziewcząt

 Zgłoszenia do MOS w Kępnie 

 Kępno I, II

 SP 1 Koźmin Wlkp.

 SP Łęka Mroczeńska

 SP Łęka Opatowska

 SP Zbiersk

 

  1.  

 8 maja

 Godz. 10.00

 Krotoszyn

 Stadion Miejski

ul. Sportowa

 Piłka nożna „5”

 Przyjazd ekip do godz 9.30

 Zgłoszenia do koordynatora Rejonu do 30.04

 SP Sulmierzyce

 SP Kobierno

 SP Koźminek

 SP 3 Kępno

 SP 2 Ostrzeszów

 SP Kowalew

 

  1.  

 19 maja

Godz 10.00

 Ostrzeszów

 Czwórbój LA

dziewcząt

 Zgłoszenia do MOS w Ostrzeszowie

 Po 2 zespoły z powiatu

 SP 3 Pleszew

 SP Żegocin

 SP 3 Kępno

 SP 1 Kępno

 SP Czajków

 SP Doruchów

 SP 8 Krotoszyn

 SP 1 Krotoszyn

 SP 18 Kalisz

 SP 16 Kalisz

 

  1.  

 20 maja

Godz 10.00

 Ostrzeszów

 Czwórbój LA chłopców

 Zgłoszenia do MOS w Ostrzeszowie

 Po 2 zespoły z powiatu

 SP Kowalew

 SP Chocz

 SP 17 Kalisz

 SP 18 Kalisz

 SP Laski

 SP Hanulin

 SP 2 Ostrzeszów

 SP Czajków

 SP 4 Krotoszyn

 SP Rozdrażew

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

 

© - 2008
Innocent Software
®