- DODAJ STRONĘ DO ULUBIONYCH -

- USTAW JAKO STRONĘ STARTOWĄ -

                                                                                                                     

KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH KALISZ

W ROKU  SZKOLNYM 2008 /2009

GIMNAZJA

LP

DATA

PROPOZYCJA

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY - SZKOŁY

KOMUNIKATY

  1.  

 12 .01.

godz 10.00

 KOSiR Kępno

Piłka ręczna dziewcząt

 Potwierdzenie udziału do organizatora

w Kępnie do 8.01.

 6 drużyn

 Kępno I, II

 

  1.  

  22.01

godz. 10.00

 Gim Nr 7

Kalisz

ul. Karpacka 3

 Piłka ręczna chłopców

 Zgłoszenia do 8.01 do koordynatora Rejonu

 Gim 7 Kalisz

 Gim Chocz,

 Gim  Rozdrażew,

 Gim 2 Kępno

 Gim N Skalmierzyce

 Gim SO Ostrów Wlkp.

 

 

 

 

  1.  

13    luty

  godz 10.00

 Gim Nr 3

W Ostrowie Wlkp.

ul. Tuwima 10

 Koszykówka dziewcząt

 Turniej na 2 salach + mecz finałowy

Zgłoszenia do 31.01

do Koordynatora Rejonu 

 Gim Kraszewice

Ostrów Wlkp. I, II

 Gim Mroczeń

 Gim  4 Krotoszyn

 Gim 1 Pleszew

 

  1.  

11    luty

 godz 10.00

 Gim 3 Ostrów

ul. Tuwima 10

 Koszykówka chłopców

 Turniej na 2 salach

+ mecz finałowy

Zgłoszenia do Koordynatora

Rejonu do 31.01.

 Ostrów I, II

 Gim Kraszewice

Gim 9 Kalisz

Gim 4 Krotoszyn

Gim 2 Kępno

Gim 1 Pleszew

Gim Staw

 

  1.  

 Finał

 12 lutego

godz 12.00

 

 

 

 

 Eliminacje

 4 lutego

 godz 10.00

 

 

 

4 luty

godz 10.00

 

 

 

 

 

6 luty

godz 10.00

  Gim 9 Kalisz

 ul. H.Sawickiej 22-24

 

 

 

 

 

 Gim 9  Kalisz

ul.H.Sawickiej

 

 

 

 Gim 3 Krotoszyn

ul. Jagiełły

 

 

 

Ostrzeszów

Sala Gim 2

ul. Piastowska

 Siatkówka dziewcząt

 Potwierdzenie udziału w eliminacjach do koordynatora Rejonu do 23.01

 

Grupa „A”

 Gim 9 Kalisz

Gim Kościelna Wieś

Gim Janków Przyg.

 

 

Grupa „B”:

 Gim 3 Krotoszyn

 Gim Doruchów

 Gim 10 Kalisz

 

 

 

Grupa „C”:

Gim 2 Ostrzeszów

 Gim Wola Droszew

 Gim Bralin

 W finale 3 drużyny

  z eliminacji:

 Gim 9 Kalisz

 Gim 10 Kalisz

 Gim  2 Ostrzeszów

 

 

 

 

 

Piłki do rozgrzewki drużyny zabezpieczają  we własnym zakresie

 

  1.  

  10.luty

 godz 10.00

 

 

 

 

 Eliminacje

  6 luty

 godz 10.00

 

 

 4 luty

godz 10.00

 

 

 

6 luty

gdoz 10.00

 Gim 3 Krotoszyn

ul. Jagiełły

 

 

 

 Gim 3 Krotoszyn

ul.Jagiełły

 

 

 Gim 10 Kalisz

ul. Podmiejska 9

 

 

 

Gim 1 Kalisz

ul. Tuwima 4

 Siatkówka chłopców

 Potwierdzenie udziału do 23.01 do koordynatora Rejonu

 

 

Grupa „A”:

 Gim 3 Krotoszyn

 Gim 2 Ostrzeszów

 Gim Kościelna Wieś

Grupa „B”:

Gim 10 Kalisz

 Gim 4 Krotoszyn

 Gim Janków

 

Grupa „C”:

 Gim Ociąż

 Gim Nr 1 Kalisz

 Gim Perzów

 W finale 3 drużyny

  z eliminacji:

 Gim 10 Kalisz

 Gim 3 Krotoszyn

 Gim Perzów

 

 

 

 

 

 Piłki do rozgrzewki drużyny zabezpieczają we własnym zakresie

 

  1.  

 13 marca

Godz. 10.00

 

 Siedlików

/ ostrzeszowski/

 Indywidualny tenis stołowy dz + chł

 Potwierdzenie udziału do koordynatora rejonu do 6.03

     2 dziewczynki

  + 2 chłopców

    z powiatu

 

  1.  

 23 marca

Godz 10.00

 Hala KOSiR

w Kępnie

 

 Unihokej dziewcząt

 Zgłoszenia do MOS w Kępnie do dnia 18.03

 Kępno I, II

Gim Rozdrażew

 

  1.  

 26 marca godz 10.00

 Hala KOSiR

 W Kępnie

ul.Walki Młodych

 Unihokej chłopców

 Zgłoszenia do MOS w Kępnie do dnia 23.03

 Kępno I, II

Gim Rozdrażew

 Gim Sośnie

 

  1.  

1 kwietnia

Godz 10.00

 Ostrzeszów

Hala PIAST

ul.Sportowa

 Drużynowy tenis stołowy dziewcząt

 Zgłoszenia do dnia 27.03 do Koordynatora Rejonu 

 Po 2 zespoły z powiatu 

Gim Lamki

Gim N.Skalmierzyce

Gim 4 Krotoszyn

Gim Zduny

Gim Koźminek

Gim 4 Kalisz

Gim 10 Kalisz

Gim Gołuchów

Gim Gizałki

 Gim N.Skalmierzyce

 Gim Mroczeń

 

 

  1.  

 2 kwietnia

 Godz 10.00

 Ostrzeszów

Hala „PIAST”

 ul..Sportowa

  Drużynowy tenis stołowy chłopców

 Zgłoszenia  do dnia 27.03 do koordynatora Rejonu

 Po 2 zespoły z powiatu

Gim Odolanów

Gim 4 Ostrów Wlkp

Gim Kobylin

Gim Zduny.

Gim 2 Kalisz

Gim SN Kalisz

Gim Gołuchów

Gim Gizałki

 Gim Rychtal

 Gim Opatów

 

  1.  

 17 marca

 Weryfikacja

 godz

 9.15-10.15

 Początek zawodów

11.30

Zakończenie

 godz 13.15

 Kalisz

sala  OSRiR

 Aerobik grupowy

 Zgłoszenia do koordynatora Rejonu do dnia 9.03

 Do 3 drużyn z powiatu

Gim 4 Kalisz

Gim Nr 7 Kalisz

Gim Janków Przyg

Gim Gorzyce Małe

Gim 4 Krotoszyn

Gim 1 Krotoszyn

Gim Zduny

Gim Bralin

Gim 1,2,3 Pleszew

Gim  Lisków

Gim  Opatówek

Gim 1, 2 Ostrzeszów

Gim Kobyla Góra

 

  1.  

 25 maja

 godz 10.00

 

 

 

Eliminacje

14 maja

Godz 10.00

 

 

 

 

15 maja

 godz 10.00

 

 

 

14    maja

Godz 10.00

 Kępno

 Boisko KOSiR

 ul. Walki  Młodych

 

 

 

 

 

  Kobylin

/krotoszyński/

  Stadion

 

 

 

 

 

Kępno boisko OSRiR

 

 

Ostrów Wlkp.

boisko  „OSTROWIA”

za parowozownią”

 Piłka nożna

 Potwierdzenie udziału do koordynatora Rejonu

 

 

 Grupa „A”:

Gim Kobylin

Ostrów Wlkp. II

 Gim 7 Kalisz

 

Grupa „B”:

Gim Nr 2 Kępno

 Gim 9 Kalisz

 Gim  1 Ostrzeszów

 

 

 

 

Grupa „C”:

 Gim 4 Ostrów

 Gim Brzeziny

 Gim Dobrzyca

 3 drużyny z eliminacji

 

 Gim 7 Kalisz

 Gim 2 Kępno

 Gim Dobrzyca

 

  1.  

  21 maja

Godz 10.00

 Ostrzeszów

stadion

 

 Indywidualne LA

 Zgłoszenia do dnia 18.05 /  na adres

 walczak48@interia.pl

 Po 3 zawodników

 w konkurencji, reprezentacje

  powiatów

 

 zobacz

  1.  

 27 maja

Godz 10.00

 Kalisz

 Boiska

ul. Widok

 Siatkówka plażowa

  chłopców

 Zgłoszenia do dnia 22.05 do koordynatora Rejonu

 Po 2 zespoły z powiatu

 Gim Janków

 Gim Nr 10 Kalisz

 Gim Nr 4 Kalisz

 Gim Gizałki

 Gim 3 Pleszew

 Gim Perzów

 Gim Bralin

 Gim 2 Pleszew

Gim Janków Przyg

Gim  2 Ostrzeszów

Gim Grabów

 

  1.  

 28 maja

Godz 10.00

 Krotoszyn

 Pływalnia Miejska boiska

ul.Ogrodowskiego

 

 Siatkówka  plażowa

 dziewcząt

 Zgłoszenia do dnia 22.05 do

 koordynatora rejonu

 Po 2 zespoły

  z powiatu

 .Wola Droszewska

 Gim 9 Kalisz

 Gim Nr 10 Kalisz

 Gim Janków Przyg

 Gim 2 Pleszew

 Gim Perzów

 Gim Mikorzyn.

 Gim 3 Pleszew

 Gim 2 Ostrzeszów

 Gim Grabów

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

 

© - 2007
Innocent Software
®